S příchodem prosince se začnou objevovat první mrazíky, a je nejvyšší čas zazimovat veškeré zahradní nástroje na suché místo. Pokud nemáte dostatek volného místa v kůlně, potom doporučujeme investovat do zahradního domečku, který má opravdu široké využití. Zatímco v zimě do něj uschováte sekačku, nůžky na keře, hrábě, motyku a další zahradní pomocníky, v letním období v něm najdou útočiště vaše děti.

Zřejmě si říkáte, že stačí stlouct několik dřevěných desek k sobě a hned máte zahradní domek na světě, ale ve skutečnosti tomu tak není. Především musíte být pečliví a přesní, protože jedině tehdy vykouzlíte atraktivní domeček, který se hned po první zimě nerozpadne. Jestliže však nemáte čas nazbyt, pak se dají zahradní domky i koupit.

Dřevěný domeček je snem mnoha dětí

Dětské domečky nezatíží rodinný rozpočet a vykouzlí úsměv na tváři ratolestí. Děti mají docela bohatou fantazii, a tak jednou slouží domeček jako nedobytný hrad, podruhé zase jako perníková chaloupka, ve které žije zlá baba Jaga. Už nemusíte stavět bunkr doma za pomocí dek, protože si děti budou hrát ve vlastním domku.

Úložný prostor pro zahradní pomůcky

Spousta majitelů rodinných domů řeší problémy s nedostatkem úložného prostoru, přičemž elegantním řešením je opět zahradní domeček. Dokonale nahradí sklep i kůlnu. Dokonce jsou k dostání tak velké varianty, že do nich bez problémů zaparkujete zahradní traktůrek, bicykly či motorku.

Určitě se najdou i jedinci, kteří si potrpí na nadstandardu. Pro takové jsou připravené luxusní domky, jež se svou plochou mohou rovnat menšímu bytu. Perfektně nahradí i chatu někde na okraji města. Velice populární jsou domky Herold dodávané jako stavebnice. Výrobce používá vysoce kvalitní dřevo, aby mohl slíbit dlouhou životnost a odolnost vůči nepřízni počasí.