Máte pocit, že jste již vyzkoušeli všechno možné a nemožné? Přitom stále rádi objevujete něco nového a nezapomenutelného? Pak byste určitě měli vyzkoušet let balónem. Jedná se o úžasný zážitek na celý život.

Sám nebo v páru?

Záleží jen na vás, zda si prohlédnete svět z ptačí perspektivy sami, nebo dopřejete adrenalinové vyžití i přátelům či rodině. V případě, že se právě chystáte na oslavu narozenin, svatbu či jinou slavnostní příležitost a lámete si hlavu s dárkem, balónem jistě zabodujete. Vyhlídkové lety jsou v posledních letech opravdovou peckou mezi dárkovými nápady.

Bezpečnost je zaručena

Chcete letět, ale zvažujete, zda je tento způsob trávení volného času dostatečně bezpečný? Buďte bez obav. Pro profíky provozující lety balónem je bezpečnost na prvním místě. Tento způsob přepravy navíc patří k tomu nejbezpečnějšímu, čím se v nebeských výšinách můžete pohybovat. Vše se samozřejmě odvíjí od příznivých meteorologických podmínek, které mají různá specifika v letním i zimním období. Zkušení piloti horkovzdušných balónů dokážou perfektně zhodnotit situaci, počasí, vítr a další vlivy. Může se proto stát, že za nepříznivých podmínek váš let zruší, ale nezoufejte, dostanete náhradní termín, který si o to víc vychutnáte. Na jedinečný zážitek bohužel musíte zapomenout, pokud jste gravidní. Trpíte-li onemocněním srdce, plic či krevního oběhu, určitě se před objednávkou poraďte se svým lékařem a proberte s ním všechna zdravotní rizika.

Větší romantiku nenajdete

Jste čerstvě zamilovaní nebo chcete váš vztah posunout zase o kus dál a nevíte, kde byste svoji vyvolenou požádali o ruku? Kupte prstýnek, objednejte let a vyrazte. Málokterá přítelkyně vás po takového romantické bombě nechá na ocet. Buďte si jistí, že na tento důležitý životní krok nikdy nezapomene.