Catering se v poslední době stává čím dál využívanější službou, která už není součástí pouze slavnostních akcí. Našla si své místo též ve firmách. Zaměstnanci si tak mohou dopřát kvalitní celodenní občerstvení, jež je svěží, čerstvé a lehce stravitelné. Aneb jde to i bez obligátních řízečků a guláše.

Profesionální přístup ve všech směrech

Cateringové služby vám zajistí dokonalý gurmánský zážitek, neboť nekladou důraz pouze na servírování, ale též na přípravu. Můžete si být jisti, že v občerstvení nenajdete rafinovaný cukr, náhražky potravin či umělá dochucovadla. Zdravý catering spolupracuje s místními dodavateli, v žádném případě není připravován z polotovarů. Těšte se na dokonalý koncert barev a chutí, za nímž stojí poctivé zemědělství a úcta k přírodě.

Energie a dobrá nálada pro zaměstnance

Firemní stravování nemusí být jen o smažených jídlech a hotovkách, po nichž se tak těžko pracuje. Správně sestavený jídelníček, kvalitní suroviny a pestrá strava udělají s pracovním nasazením zaměstnanců hotové divy. Osvěžte tvář vaší firemní kantýny a užívejte si pozitivních změn, které zapůsobí i na celkovou atmosféru kanceláře. Máte naplánovanou schůzku s obchodním partnerem, pracovní meeting či neformální jednání? Pro tuto příležitost bude office catering to pravé ořechové. Při svěží přestávce se občerstvíte slanými a sladkými pokrmy, jako jsou variace pomazánek, krájené zeleniny, míchaných zeleninových salátů, pudinků, cupcakes a koláčů.

Ceny občerstvení na míru

Catering cena se připravuje vždy individuálně dle potřeb a požadavků klienta. Ve výsledné částce je započítáno občerstvení, obsluha, inventář atd. Nemusíte si rovněž dělat starosti, že vám objednávka zabere spoustu času. Využijte službu online catering a nemusíte vytahovat paty z kanceláře.