Již několik let vyrábí původem francouzská značka Couleur Caramel profesionální dekorativní kosmetiku z výhradně přírodních zdrojů. Celkově se značka zakládá na filozofii šetrnosti k přírodě a člověku, to vypovídá hlavně o složení jejich produktů a také dokonce obalů, do kterých jsou uloženy.

Tato firma si nezískala svou velkou popularitu mezi kosmetickými přípravky pro nic za nic. Vyrábí produkty, které jsou šetrné k pokožce a pleti a díky tomu, že utváří svou kosmetiku z přírodních zdrojů plných minerálů a vitamínů Vám nebude vadit její nanesení ani na problematickou pokožku.

Určitě Vás také méně či více zasáhlo téma dnešní nešetrnosti k přírodě. Pokud Vám záleží na naší planetě, pak jsou pro Vás zajisté velikým plus ekologicky odbouratelné obaly, které se tato firma snaží co nejvíce zakomponovat do svého prodeje.

Ruku v ruce s ekologií jde i testování produktů na zvířatech, které tato firma striktně nepodporuje a svou kosmetiku testuje na dobrovolnících.

Toto vše jsou pouze doprovodné klady této značky, faktem je, že jejich výrobky indisponují vysoce kvalitními surovinami, které jsou přidávány do jejich produktů, tudíž nejen zdokonalí, ale také hydratují Vaši pleť.

Výhody oproti ostatním komerčním značkám? Je jich nespočet.

Hlavní výhodou je, že produkty obsahují pro vaši pokožku šetrné, exotické, přírodní a obohacující látky, jako například:

  • Organické hydroláty z růže damašské a chrpy – zklidňují a osvěžují pokožku.
  • Bambucké máslo zajišťující hydrataci.
  • Gel z aloe vera, díky kterému se bude Vaše pokožka lépe regenerovat.
  • Výtažek z grepových jader, který působí jako přírodní antioxidant.
  • Jojobový olej a mnoho dalších přírodních a kladně působících surovin.

Většina ostatních značek používá syntetické náhražky jinak tak skvěle fungujících přírodních složek těchto produktů, které se tato společnost rozhodla využít a kráčet tak ve šlépějích našich prapředků, kteří si svou kosmetiku nevyráběli z ropy ani podobných umělých přípravků, ale z obnovitelných rostlinných zdrojů, které jim zároveň pleť vyživovaly a regenerovaly.

Další velikou výhodou je u pudrů, očních stínů a podobně, je proces mikronizace, což je proces, při kterém se směs rozemele na nejmenší části, čímž se zvyšuje její léčebná účinnost a výrazně se tím zvýší pigmentace produktů, takže není potřeba nanášet několik vrstev a navíc je tato kosmetika velmi jemná a až krémově měkká.

Zajímavostí je také, že se tato značka Couleur Caramel proslavila i u několika zahraničních hvězd jako například Paris Hilton, Patrick Dempsey, Eva Longoria, Salma Hayek nebo Gad Elmaleh. Také má různá eko a bio ocenění, jako jsou certifikáty Eccocert, či Cosmebio

Proč vyzkoušet tuto kosmetiku?

Důvodů je hned několik. Pakliže hledáte kosmetické přípravky, které nejsou jen ze syntetiky a chcete se o svou pleť lépe starat, pak je tato značka pro Vás jasnou volbou. Kvalita i struktura je několikanásobně vyšší, než u kosmetiky syntetické. Takže tyto produkty můžete zaměnit za přírodní bez jakýchkoliv výčitek.

Oproti komerčním značkám, které si stanovují svou reklamu na první místo, bohužel na úkor kvality jejich produktů, se tato značka snaží o co nejekologičtější a nejšetrnější zacházení k přírodě a k zákazníkům, pro které má zajištěné produkty nejlepší kvality.

I když jsou výrobky Couleur Caramel z výhradně přírodních zdrojů, tak nepostrádají žádné důležité vlastnosti, které by daný produkt měl mít. To právě díky propracovanosti a úsilí v laboratořích vyvíjet stále lepší a kvalitnější produkty.

Pokud jste stále nenašli svůj oblíbený make-up, oční stíny, pudr, či dokonce lak na nehty, pak zkuste zavítat na stránku couleur-caramel.cz, kde si můžete různé produkty prohlédnout, případně si je objednat.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup