Přemýšlíte nad inteligentním a praktickým řešením moderní domácnosti? Využít můžete nejrůznější vychytávky a technologie. Stačí jenom vědět, z jakých věcí můžete vybírat. Podívejte se na několik rad pro zařízení chytrého domova.

Ušetřete cenný prostor

Hlavně u menších interiérů je důležité naplno využít každý kousek místa. Potřebujete vytvořit dostatek úložného prostoru, kam dáte všechny podstatné věci. S tím mohou pomoci vestavěné skříně. Jde o řešení, které se dá dát do všech bytů. Existuje mnoho typů a variant a vždy je potřeba zvážit konkrétní dispozice bytu.

Úspora energií

Každá správná chytrá domácnost se snaží snižovat spotřebu energií. Platí to pro spotřebu plynu i elektřiny. Kromě výběru úsporných spotřebičů a dodržování základních zásad, je dobré používat LED žárovky řady G. Jde o úsporné modely, jejichž spotřeba elektrické energie je až desetkrát nižší v porovnání s klasickými žárovkami.

Mějte přehled o času

Dobře vybavená domácnost je založena na moderních technologiích. Do obývacího pokoje či do kuchyně však stačí zdánlivě obyčejné nástěnné hodiny v pěkném designovém provedení. V případě potřeby je můžete doplnit chytrou meteostanicí, kde uvidíte aktuální teplotu vevnitř i venku a další hodnoty v závislosti na typu zvoleného přístroje.

Jak to všechno přestěhovat?

Čím více vybavení doma máte, tím těžší je stěhování. Je potřeba pečlivě promyslet zabalení všech věcí do krabic a zajistit firmu na odvoz. Nejhorší jsou velké kusy nábytku a vybavení, jako jsou třeba lednice a pračka. Stěhování věcí není zábavný proces, ale když se vám to podaří, čeká na vás nový domov. A protože se většinou stěhujeme do většího, můžete si později přikoupit i nové vybavení, nábytek a nejrůznější věci. Zařizování nového domova se tak může stát příjemnou záležitostí.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup