Vymyslet dárek pro muže je často těžké. Pro tatínka to ještě nějak jde, bratrovi možná také něco vymyslíte, ale co své drahé polovičce? Všechno už má, nic nechce a vy marně přemýšlíte, co by mu asi tak Ježíšek mohl přinést. Toužíte po něčem originálním? Máme pro vás tip.

S netradičním nápadem na vánoční dárek pro muže letos přišla Pražská mincovna. Dárek od nich má hodnotu a s největší pravděpodobností budete první, kdo danému muži něco takového daroval. A o co konkrétně jde? O medaile či zlaté slitky!

Darovat peníze je příliš nudné, ne však ve formě slitku

Dostali jste někdy k Vánocům peníze? Potěší, ale není to vlastně dárek v pravém slova smyslu. Pokud však darujete peníze ve formě zlatého slitku, je všechno jinak. Dárek je najednou skutečný, přesto má svou hodnotu. A co je lepší, hodnota zlatého slitku nepodléhá inflaci. Jestliže si ho dotyčný schová na horší časy, bude ho jednou moct prodat, aniž by na něm tratil. Zlato je navíc symbolické, kdo může říct, že má doma svůj zlatý slitek?

Ne, takový dárek není z vyšší finanční kategorie. Nepředstavujte si hned zlatou cihlu, ta by opravdu vyšla na statisíce. Skromný slitek investičního zlata o hmotnosti 1 g vás však vyjde na něco málo přes tisíc korun, což je přijatelná částka.

Potěšte mužské ego medailí

Speciálně jako vánoční dárky pro muže se hodí také pamětní mediale. Mužům je vlastní sportovní duch a každý z nich si ve skrytu duše přeje být oceněn. Co takhle mu to splnit? Pražská mincovna připravila sérii medailí se jmény. Jsou umělecky hodnotné a na jejich výrobu bylo použito opravdové zlato nejvyšší ryzosti 24 karátů. Na medailích najdete každé běžné české či slovenské jméno. Kdyby se vám však jméno nelíbilo, k dispozici jsou i jiné motivy – například s přáním štěstí.

Dárky od Pražské mincovny lze zakoupit osobně v pražském Obecním domě, ale taktéž online přes jejich e-shop. Objednávejte raději s dostatečným předstihem.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup