Lůžko na míru, velká postel nebo atypická postel vyžadují trochu náročnější výběr prostěradla a lůžkovin, nemusí to nicméně představovat nepřekonatelný problém. Firmy už vyrábí prostěradla všech možných rozměrů, takže si určitě vyberete.

Široký výběr v e-shopu

Není důvod se vzdávat lůžka na míru kvůli obavám, že si prostěradla budete nechávat šít. Pravděpodobně nějaký stejný nebo alespoň podobný rozměr v obchodě objevíte. Napínací prostěradla s gumičkou po okrajích jsou poměrně přizpůsobivá a určitě tuto situaci nějak vyřešíte. A pokud ne v kamenném obchodě, zkuste internetový, zde výběr bývá ještě pestřejší. Co třeba www.rodinnebaleni.cz? Váš lov na to správné prostěradlo a povlečení bude díky obrovskému sortimentu určitě úspěšný.

Populární materiály prostěradel

I netypická prostěradla lze sehnat v atraktivních barvách a z příjemných materiálů. Většina lidí sahá po jemných a hebkých materiálech, které dobře sají a příjemně se na nich spí. Vždyť v posteli strávíme třetinu života! Co se týká barev, fantazii se meze nekladou. K populárním patří vínová, modrá či zelená. Krásně může vypadat i prostěradlo fialové nebo černé.

Dnes v postelích „frčí“ mikroflanel, froté a jersey. Ve všech těchto variantách najdeme bavlnu s různými úpravami. Milovníci luxusu zase sáhnou po saténu, příznivci klasické bavlny mají také spoustu možností. Hitem jsou již zmíněná napínací prostěradla, která se pohodlněji povlékají a drží na svém místě. Vyrábějí se už napříč všemi kategoriemi.

Ztrácíte se v rozměrech?

Prostěradla 200×220 cm se hodí na prostorná manželská letiště, ta malá 90×200 cm jsou zase ideální na jednolůžko. Mezi tím je spousta rozměrů k dispozici. Větší jednolůžka vyžadují prostěradla 120×200, ta se hodí ve dvou kusech i na velké dvoulůžko. Kdo má klasickou manželskou postel a stačí mu jedno prostěradlo, sáhne po prostěradlech 160×200 cm. Malá dvoulůžka, či spíš jeden a půl lůžka jsou populární v malých ložnicích nebo studentských pokojích. Na ně pasují prostěradla 140×200 cm.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup