Nábytek a vybavení jsou sice základní a nezbytnou součástí každého interiéru, ovšem dojem a atmosféru tvoří především doplňky a dekorace. Tyto mnohdy nenápadné drobnosti přitom nejen barevně doladí váš interiér, ale rozhodnou i o jeho stylu a celkové náladě, kterou prostor vytvoří. Zobrazit eshop s krásnými bytovými doplňky.

Kde koupit originální doplňky

Pokud se chystáte dodat některé z místností nebo i celému bytu osobité kouzlo, skvělým místem pro hledání doplňků jsou internetové weby shromažďující nabídky ručních a tedy zcela originálních produktů. Příkladem je web fler.cz, kde najdete tisíce nabídek ručně vyráběných doplňků od pohankových polštářků, dek či povlečení přes fotorámečky, obrazy a hodiny až po nádobí nebo svíčky. Řada prodávajících zde navíc nabízí možnost výroby produktů na zakázku, takže si touto cestou můžete i splnit libovolné přání a nadiktovat si výrobu kousku opravdu na míru a stoprocentně jedinečného.

Další podobnou možností je pak nákup designových doplňků, které najdete ve specializovaných prodejnách na internetu, ale i v klasických kamenných prodejnách. Příkladem jsou třeba prodejny Maxidesign, které najdete v Olomouci, pražský Decoland nebo brněnské DomeDeco.

Oblíbené kamenné obchodní domy

Pokud přesně nevíte, co hledáte, nebo byste si jednoduše rádi produkty osahali naživo, rozsáhlou inspirací a pomocníkem vám mohou být kamenné prodejny prodejců nábytku a doplňků. Zde na vzorových příkladech provedení interiéru najdete škálu zajímavých nápadů a způsobů uplatnění jednotlivých prvků. Nejznámější je v tomto směru pravděpodobně IKEA, stejně tak vám ale může posloužit Sconto, Kika, Möbelix nebo Jena.

Doplňky na internetu

vybaveni-bytu-kvetinaNepřeberné množství zboží najdete pochopitelně hlavně na internetu, kde se mísí nabídky doslova ze všech koutů světa. Pokud víte, co konkrétně hledáte, můžete využít klíčových slov přímo ve vyhledávači nebo dokonce použít některý ze srovnávačů cen, který vám v daném sortimentu ukáže produkty nejlevnější i nejoblíbenější.

Jestliže však inspiraci teprve hledáte a vlastně ani nevíte, co byste chtěli, sázkou na jistotu je web Bonami, na kterém najdete inspiraci pro veškeré možné styly i místnosti a dokonce i exteriér. Zajímavé nápady pak najdete i na desítkách dalších webů, jako jsou Beautifulhome.cz, LaDéco, Fantazie, Misda.cz a další.

Jaké doplňky vybírat

Ať už se rozhodnete pro jakýkoliv způsob nakupování, mezi doplňky hledejte raději vždy ty praktické a využitelné. Sbírky porcelánových slonů tedy raději obcházejte a porozhlížejte se mezi polštářky, svíčkami, květináči nebo zajímavým nádobím.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup