Snad každá rodina sní o moderním bydlení, které by se nacházelo poblíž centra města i přírody. Pokud si myslíte, že jsou tyto podmínky v Praze nemyslitelné, tak jste na omylu. Mrkněte se na byty Žižkově, které budou připravené k nastěhování již v roce 2024.

Komfortní byty na Vackově vás upoutají dokonalým vzhledem a samozřejmě občanskou a dopravní dosažitelností. Coby kamenem dohodil jsou parky Židovské pece a Parukářka. Noví majitelé budou mít na dosah ruky vše, co potřebují. Nové byty Praha zaujmou rodiny s malými dětmi, mladé páry i starší generace prahnoucí po klidu a bezpečném zázemí.

O projektu

Byty Vackov vytvořené v 8. etapě jsou složeny ze 4 bytových domů a patří k nim i nebytové prostory. Najdete je na Žižkově, v dynamicky rozvíjejí se lokalitě metropole. Rezidenti mají k dispozici byty Praha 1+kk až 5+kk, jedná se o velikosti 31 metrů čtverečných až 114, 90 metrů čtverečných. Nedílnou součástí moderního bydlení jsou předzahrádky, terasy a balkony. K některým bytovým jednotkám patří garážová stání a sklepní kóje. Za zmínku stojí i fakt, že jsou rezidence projektovány v nízkoenergetickém standardu B.

Developerem atraktivního projektu je společnost Metrostav Development a autorem návrhu zase architektonický ateliér KAAMA. Novostavby Praha nabídnou majitelům nadstandardní životní úroveň. Stačí se podívat na aktuální ceník volných bytů na webu.

Lokalita vhodná pro život

Komplex najdete Na Vackově, který náleží Praze 3. Rozkládá se mezi ulicemi Malešická, Olgy Havlové, Na Vackově a parkem Židovské pece. Rezidenční projekty v Praze vás upoutají, protože nabízejí dopravní i občanskou dostupnost a objetí přírody. Jinak to není ani v tomto případě. V docházkové vzdálenosti jsou restaurace, banky, supermarkety, plavecký bazén, dětská hřiště i školky a školy. Volné chvíle lze trávit v přilehlých parcích anebo v rekreačním areálu Pražačka. Sportovní nadšenci ocení cyklistické a turistické stezky.