Současný trh s motorovými vozidly je opravdu pestrý. V první řadě se rozhodněte, jestli chcete zbrusu nový model, který zrovna vyjel z výrobní továrny, a tím pádem má na tachometru nulu. Počítejte však s vysokou pořizovací cenou. Pokud je pro vás rozhodující zejména cena, poohlédněte se po ojetých dodávkách, na které je také spolehnutí.

Co si představíte, když se řekne užitkové vozy? V podstatě se jedná o větší vozidla, která plní specifický účel. Jsou to furgony a vany, minibusy, pickupy, přívěsy, sklápěče i valníky i auta se speciální nástavbou. Samostatnou kategorií jsou ještě nákladní vozidla.

Vybrat si můžete mezi několika značkami – od IVECO přes Renault až po Volkswagen. V případě, že nemáte preference, co se výrobní značky týče, se rozhodujte podle parametrů.

Všechny inzeráty na jednom místě

V klasických autobazarech je nabídka užitkových vozů značně omezená. Širokým portfoliem se však pyšní společnost, která se specializuje na prodej a pronájem dopravní techniky, dodávek a dalších vozidel.

Stačí se podívat na stránky VANS CENTRE, což je centrum specializující se na ojeté užitkové vozy. Všechny inzeráty máte na jednom místě, takže si můžete zvolit, jaký druh automobilu požadujete. Chcete dodávku, nebo vám vystačí pickup? Preferujete nízký počet najetých kilometrů, či je pro vás důležitější výkon? U každého inzerátu máte napsané, od kdy je vozidlo v provozu, jaký objem motoru a stav tachometru. Stejně tak je uvedena celková hmotnost, případně i užitečná nosnost.

Ceny vidíte ihned

U všech inzerátů je uvedena cena bez DPH. Jestliže si nevíte rady, VANS CENTRE má i vlastní infolinku, na které se můžete poradit. O prodej užitkových vozů je stále větší zájem, ekonomika se totiž rozvíjí, firmy rozšiřují svou působnost a potřebují nové dopravní prostředky.