Frankfurt, Germany - Sep 20, 2017: New Volkswagen T-Roc SUV at the Frankfurt International Motorshow (IAA) 2017

Většina z nás si dnes bez automobilu připadá úplně ztracená. Myslím, že je i pár jedinců, kteří už dlouhá léta nejeli jiným dopravním prostředkem, a tak by se možná v koloběhu traťových jízdenek cítili lehce zmateně. Auto se pro většinu z nás stalo jedinečným pomocníkem, usnadňuje a urychluje některé běžné činnosti. Nákupy jsou daleko příjemnější, cesta do práce rychlejší, zkrátka vlastnit vůz znamená být efektivnější a zbylý čas můžeme věnovat rodině nebo koníčkům. Pokud se ale auto stalo vaším druhým domovem a trávíte v něm skutečně hodně času, pak je nutné, aby byl vůz nejen podle vašich představ a ladil s vaší image, ale i interiér musí být komfortnější než obývák. Kde takový vůz seženete?

T-Roc se stane vaší součástí

Nic nepřilne k ruce lépe než volant potažený kůží. VW T-Roc je vozem, který plní představy všech náročných řidičů. Díky vyvýšenému sedadlu má řidič dostatek volného místa pro nohy, čímž získá pocit naprosté uvolněnosti, a i po celodenním ježdění se bude cítit velmi dobře. T-Roc je vůz, jehož interiér si můžete vyladit ke své spokojenosti. Výběr materiálu a barvy potahů je zcela ve vaší režii. Dokonalé technologické vybavení dělá z T-Roc spolehlivého parťáka na dlouhých cestách, který je připraven zasáhnout vždy, když lehce slevíte za své pozornosti. Navíc disponuje neuvěřitelně velkým zavazadlovým prostorem, což ladné křivky typické pro VW na první pohled neodhalí.

Vozy značky VW prezentují váš styl

Můžete si všimnout, že majitelé vozu VW mají jedno společné. Jsou originální a vědí, co chtějí. Léty prověřená značka totiž skvěle prezentuje jejich životní postoj. K profilu akční matky, která kromě výchovy a rozvozu svých dětí pracuje aktivně na své kariéře, neodmyslitelně patří Volkswagen Polo. Dostatek prostoru zaručuje pohodlí dětí, dynamická linie, kompaktní velikost, bezpečnost a sportovní motor se postarají o to, aby byla vždy a všude včas. Pokud však potřebujete něco víc reprezentativního, pak je vaší jasnou volbou Volkswagen Arteon. Výrobci definují jeho luxusní vzhled jako futuristický. Má vše, co by měl mít vůz úspěšného byznysmena, a ještě něco navíc. Arteon má ve své třídě skutečně největší kufr. Služební cesty nebo rodinné výlety se stanou nevídaným zážitkem pro celou posádku.