Svatba je pro nevěstu a ženicha jeden z nejkrásnějších a zároveň i nejvýznamnějších dnů v životě. Plánuje se často několik měsíců dopředu, aby byla promyšlená do všech detailů. Pokud si chcete užít svatební hostinu se vším všudy, nezapomeňte na živou hudbu, která zahraje písničky pro starší svatebčany, ale i mladé hosty.

Zazpívejte si společně oblíbené písně jako Vínečko bílé, Když jsem šel z Hradišťa či To ta Helpa. Cimbálovka v Praze vám zajistí přátelskou atmosféru na svatební hostině, oslavě, ale i firemní události.

Moravská a slovenská muzika

Cimbálovou muziku Vltava jsou v podstatě nadšení moravští a slovenští muzikanti, kteří dávají do zpěvu a hraní na hudební nástroje celé srdce. Jelikož všichni muzikanti žijí v Praze, tak samotná cimbálovka působí především v hlavním městě a blízkém okolí, ovšem je ochotna přijet i někam dál.

Hlavou cimbálovky je Petr Goryczky, jenž připraví hudební program pro jakoukoliv událost. Cimbálka Praha vám zahraje nejen cimbálovou muziku a tradiční písně, ale také něco modernějšího, takže si na své přijdou všechny věkové kategorie.

Poslechněte si ukázku

Chcete vědět, jak cimbálovka hraje? Podívejte se přímo na její webové stránky, kde na vás čekají ukázky, a pak si uděláte reálnou představu o dovednostech muzikantů. Stejně tak na stránce najdete i ceník služeb a další potřebné informace.

Všichni členové kapely mají dlouholeté zkušenosti. Mají profesionální přístup. Stanou se ozdobou vaší oslavy, svatby, firemního večírku i koštu vína a pálenek. Dokážete si představit takovou akci bez cimbálové muziky?

Problém nemají ani s různými prostory, protože dokážou hrát v restauracích, na chatách, v hotelech, lázních i stanech a rodinných domech. Pokud si to budete přát, vezmou si na sebe kroj, a tím celou akci oživí.