Zkoumali jste možnosti pořízení vlastní ČOV, tedy čističky odpadních vod? Pak víte, že jsou na výběr zhruba dvě. Vzhledem k tomu, že zákon udává jistá pravidla, nevyhnete se nutnosti pořídit projektovou dokumentaci, hydrogeologický posudek a v neposlední řadě samozřejmě získat povolení samotných českých úřadů.

Nicméně dvě možnosti, o kterých jsme mluvili, jsou ty, že za A) vše vyřídíte sami na vlastní pěst, což vám nejspíše zabere desítky hodin a to nemluvě o tom, že bude pravděpodobně trvat několik měsíců, než si na vás specialisté udělají čas a zpracují vaši objednávku.

Druhá možnost za B) je pak využít služby na klíč. Tedy ČOV na klíč, kdy vám projektantská kancelář připraví nejen samotnou projektovou dokumentaci, ale pomůže získat také hydrogeologický posudek, povolení úřadů a nakonec i nainstaluje samotné zařízení. Takovou službu nabízí například ZAKRA.

ZAKRA se pohybuje v oboru přes 6 let a má za sebou několik stovek úspěšně dokončených projektů. Na rozdíl od konkurence nabízí vstupní konzultaci zcela zdarma, v průběhu které vám zodpoví veškeré vaše dotazy.