Limituje vás pomalý notebook natolik, že díky němu nezvládáte svoji práci? Povedlo se vám polít si počítač? Obtěžuje vás dlouhé načítání webových stránek a vy nevíte, proč? Je nejvyšší čas objednat váš notebook na servis.

Kompletní diagnostika vašeho notebooku

Je zcela pochopitelné, že si občas neumíte s výmysly vašeho počítače poradit. Příčina problému, proč vám neslouží dle vašich představ, může být zakotvena na mnoha místech. Vadí prach vnitřnostech notebooku, vir, stažený společně s filmem nebo nějakým programem, neaktuální verze operačního systému nebo zbytečné zahlcení nepoužívanými programy. Místo hledání chyby na vlastní pěst se raději obraťte na odborníka, který vám provede důkladný servis.

Opraví vám hardware a postará se o software

Servis notebooků v Brně vám pomůže s diagnostikou ve chvíli, kdy přesně nevíte, v čem se problém nachází, i při běžných závadách. Vyčistí vám notebook od prachu, spraví nebo vymění rozbitý displej, ulomený pant či prasklý konektor, případně odstraní následky polití notebooku. Zvládne i softwarové záležitosti, jako je přeinstalování operačního systému. Vyřešení vašich obtíží se dočkáte do jednoho až tří pracovních dní.

Navštivte servis při prvním náznaku problému

Opravit a prohlédnout si můžete nechat notebook všech běžných značek a výrobců (Lenovo, Dell, Samsung, HP, Asus, Acer, Fujitsu a další). Nezáleží ani na stáří počítače. Pro kontakt a sjednání termínu opravy navštivte www.fopanet.cz, kde se dozvíte další odpovědi na vaše případné otázky. S objednáním na servis notebooku nedoporučujeme váhat. I potíž, která se zprvu jeví jako malicherná, nelze přejít. Při odkládání jejího řešení může nabobtnat do takových rozměrů, že její odstranění již nebude možné. Je lepší investovat do menších oprav a pravidelného servisu než později shánět celý nový notebook.