ČOV jsou žádaným zařízením pro soukromé nemovitosti. Jejich ekologický benefit je očividný. Soukromník uspoří klidně devadesát tisíc Kč v nevyužité vodě. Pravděpodobně chápete, z jakého důvodu to lidé chtějí. I vy byste rádi snížili výdaje? Je to snadné. Potřebujete jen opatřit studii, oficiální souhlas a koupit ČOVku. Lhostejné, zda pro domek nebo továrnu. Princip je stejný.

Jestliže chcete znát podrobnosti, prohlédněte si web firmy ZAKRA nebo čtěte jejich blog o ČOV, retenční nádrži a kanalizačních přípojkách. Firma se zaměřuje na techniku jako čistírny odpadních vod nebo kanalizaci. Desítky spokojených zájemců, halda vykreslených projektů a chválivé reakce.

Jak to funguje? Nejprve se udělá uvádecí diskuse. Ta je zadarmo. S konzultanty proberete všechno nejdůležitější co se týká subjektu. Pak získáte hydrogeologický posudek, jenž je povinný. Vyřídí se zákonné zákonitosti a dostanete povolení. Koupí se čistírna a hotovo.

S ZAKRA je pro klienta proces značně zrychlený. Pouze poslat zájem přes formulář, domluvit se a oni to zařídí. Zákaznk nic nezařizuje a nikam nechodí.