Pokud chcete stavět, rekonstruovat nebo provádět zápis do katastru nemovitostí, neobejdete se bez dobrého geodeta. Kvalitní geodetické služby najdete u společnosti VISIONPLAN-3D, na jejíž odborníky se můžete plně spolehnout. Geodetickou činnost poskytuje široké veřejnosti a také podnikatelům jako jsou projekčním kanceláře a stavební firmy.

Společnost VISIONPLAN-3D provádí zaměření pozemku pro projekt domu, vytyčení pozemku a stavby, také připravuje geometrické plány potřebné pro zápis do katastru nemovitostí. Díky používání nejmodernější technologie můžete očekávat přesná měření, data a výstupy. Patří sem laserové skenování, 360° kamery pro vytvoření virtuální prohlídky interiéru nebo exteriéru, měřící přístroje.

Na webových stránkách firmy VISIONPLAN-3D se můžete seznámit s celkovou geodetickou činností společnosti. Prohlédněte si i ukázky již provedených zakázek, fotogalerii a využijte možnosti sjednat si bezplatnou úvodní konzultaci s odborníky z VISIONPLAN-3D. Kvalita, rychlost a časová flexibilita je na prvním místě, neváhejte se proto na VISIONPLAN-3D bez obav obrátit.