Chcete tentokrát pod vánoční jedličku přinést něco, nač se bude ještě hodně dlouho vzpomínat. Nejraději byste spustili přímo lavinu událostí, která bude znamenat i jistou revoluci v kuchyni. Vždyť kdo neochutnává novinky a nezkouší nové recepty, setrvává doslova a do písmene v bludu, že lze žít jen o chlebu a vodě. Odepřít si radosti života není moudré, i kdyby to stálo pár desítek kalorií navíc. Pro jednou se snad nic nestane a dietní hřích se brzy rozpustí v klasické středomořské chuti. Proč si nedopřát něco skutečně originálního

Zaujměte obdarované už na první pohled

Jistě, je to velká pravda. Vánoční dárek byste si měli dobře rozmyslet, dáváte jej přece jen jednou za dvanáct měsíců. Dostatečně dlouhá doba na to, abychom připravili recept na jedinečnost a rozzářili se samou hrdostí z úspěchu? Zaujmout může i bižutérie, která je opravdu jedinečná. Olivové dřevo totiž dává záruku originality, roste totiž celá desetiletí a prokresluje se až do zajímavého uměleckého díla. Právě toho, jemuž žádná dívka, žena a dáma neodolá. Jde o zcela přírodní krásu bez umělých náhražek, což je v souladu s duchem moderní doby. Příroda musí dostat šanci se blýsknout, ať už na talíři nebo v garderobě.

Dárek pro ženu může mít různé formy, pokud máte doma rádi kulinářské speciality, je to právě olivový olej, s nímž se můžete prezentovat v příjemné štědrovečerní atmosféře. Jemnější, výraznější, vyvážený mix aneb zlatá střední cesta. Vyberte si mezi různými odrůdami, ale také napříč regiony. K mání je také chorvatská specialita, vsadit ale můžete na osvědčenou španělskou kartu. A aby toho nebylo málo, podívejte se též do Itálie! Extra panenský olivový olej z olivum.cz má totiž tolik podob, na kolik stačí lidská fantazie. Stačí pár kapek a oběd bude úplně jiný, stačí jen zkusit – je to takový malý experiment pro všechny milovníky vaření, pečení i studené kuchyně. Rajčatový salát bude na jedničku, co dodat! A šperky z olivového dřeva jsou také hezkou pozorností, že?