V posledních deseti letech světová ekonomika vzkvétá, což potvrzují i mnohé společnosti zabývající se přepravou a dopravou nákladů. Jednou z nich je také společnost Easy Logistics, která zajišťuje komplexní služby vztahující se k přepravě těžkých a nadrozměrných nákladů. Pokud tedy potřebujete přepravit z místa na místo těžká břemena, pro logistickou firmu Easy Logistics to není vůbec žádný problém. Jaké služby zákazníkům nabízí? A jak postupovat, když chcete využít jejích služeb?

V portfoliu profesionála Easy Logistics najdete pestrou škálu služeb, mezi něž patří nadrozměrná přeprava, ale i kamionová doprava.

Co se rozumí nadrozměrnou přepravou?

Přepravit zemědělskou techniku, stavební stroje, nadrozměrnou transportní pásovou techniku, generátory, turbíny, velké konstrukce, hřídele a další prvky náročné na prostor není vůbec jednoduché. Jednak k tomu potřebujete speciální dopravní prostředky, doprovod a celou řadu povolení. Stejně tak se neobejdete bez pečlivého naplánování trasy, protože přeprava nadrozměrných zásilek je v některých úsecích zakázána.

Společnost Easy Logistics přistupuje ke všem zákazníkům individuálně, a tak vám bude poskytnutý maximální servis. Disponuje speciálními návěsy, s nimiž bez jakýchkoliv problémů přepraví zásilky různých rozměrů a hmotností. Obrovskou výhodou je, že se společnost neorientuje pouze na dopravu v rámci České republiky. Je ve vašem hledáčku nadrozměrná doprava do zahraničí? Easy Logistics s tím nebude mít žádný problém.

Jak se s Easy Logistics spojit?

Pokud tedy máte zájem o služby, jako jsou nadměrná přeprava a přeprava nákladů, spojte se s pracovníky Easy Logistics telefonicky nebo e-mailem. Přímo na webových stránkách má společnost poptávkový formulář, do něhož stačí zadat jméno, telefon, e-mail, IČ a požadavky, a potom jen vyčkat na odpověď.