Hledáte lehký materiál s dlouhou životností? Zaměřte svou pozornost na hliník! Zajímá vás proč? Čtěte dál a dozvíte se to! 
Hliníkové systémy obecně patří mezi nejkvalitnější. Lehké, pevné, odolné, bezúdržbové, s dlouhou životností. Prakticky jakýkoliv výrobek z hliníku, ať již se jedná o střechu, okna, dveře či světlovody, si pořizujete nejenom na doživotí, ale i pro několik následujících generací. Hliník je zkrátka v současné době doslova in. 

Téměř nulová údržba

Hlavní přednost hliníku? Pro koncového uživatele jednoznačně nízké nároky na údržbu. Produkty z hliníku nevyžadují téměř žádnou péči. Střechu, okna ani dveře například nemusíte obnovovat nátěry jako konkurenční dřevo. Tento časem prověřený materiál totiž téměř nestárne, a tudíž se na něm nepodepisuje zub času. A vy po celou dobu můžete zůstat v klidu. V doslovné nečinnosti. 

Skvělé tepelně izolační vlastnosti

Hliník je také skvělým izolantem. Tepelným i zvukovým. Udrží teplo v domě a ochrání vás i před venkovním hlukem. Ten mnohé nemovitosti z frekventovaných komunikací především v létě, kdy většinu času v interiéru trávíme při otevřených oknech, činí neobyvatelnými. 

Hliník vydrží 

Hliníkové produkty jsou sice dražší, ale zase si je pořizujete na opravdu dlouhou dobu. Když si zkrátka propočítáte cenu konkurenčních materiálů a vezmete samozřejmě v úvahu i jejich životnost, tak hliník stále vyhrává na plné čáře. I přes jeho vyšší pořizovací cenu! 

Nakupujte u specialistů

Jednou z firem, která se na hliník a produkty z něj primárně zaměřuje, je například ostravská společnost Pruniwerk. V jejím portfoliu najdete hliníková okna, interiérové hliníkové stěny, zimní zahrady, fasády i hliníkové dveře. Při jejich výrobě navíc používá kvalitní německé a polské systémové profily (SCHÜCO a PONZIO), jež samozřejmě splňují veškeré evropské normy. 
Tak neváhejte. Hliník si určitě zasluhuje vaši pozornost. A mnohem víc než ji.