S manipulační technikou poměrně dlouhá léta pracuje společnost BAZALA, která nabízí výrobu, montáž, servis, ale také revize. Protože na trhu působí od roku 1996, jedná se o opravdového specialistu, jenž vám dokáže poskytnout různé druhy jeřábů, elektrických kladkostrojů, zvedáků i jeřábových držáků. Přestože se primárně zaměřuje na regiony Frýdek-Místek a Ostrava, neobrací se zády ani k zákazníkům z ostatních částí republiky.

Pravděpodobně víte, k čemu manipulační technika slouží, když ji sháníte. Umožňuje práci s těžkými břemeny, a to jak ve strojírenském, tak i stavebním průmyslu. Samozřejmě, dveře mají otevřené i firmy z ostatních odvětví.

Jeřáby různých druhů

Vybrat si můžete z pestré škály jeřábů. Žádané jsou především mostové jeřáby s různou nosností. Společnost si zakládá na využití vysoce kvalitních komponentů, a tak se nemusíte bát, že by vás jeřáb při práci zklamal. Dokonce vám přijde vhod i v náročnějších podmínkách. U jeřábů jsou samozřejmostí bezproblémový provoz a minimální náklady na údržbu.

Dále se vám nabízejí sloupové jeřáby, které se stanou vaší pravou rukou ve větších skladech, kde není možné používat jeřábové dráhy. Specifickou kategorií jsou podvěsné jeřáby a v produktovém portfoliu odborníka nechybí ani jeřábové drážky, vázací technika či kabelové vlečky.

Co dále firma BAZALA nabízí?

V neposlední řadě bohaté produktové portfolio zahrnuje elektrické kladkostroje, vakuové manipulátory, permanentní magnety, lanové či řetězové vazáky a spoustu dalších. V podstatě nezáleží na tom, jestli máte speciální požadavky, protože společnost BAZALA se snaží vyhovět všem zákazníkům. Stačí oslovit personál, který s vámi projedná všechno potřebné.

BAZALA se k vám neobrátí zády, ani pokud požadujete záruční a pozáruční servis, revizi či opravy manipulační techniky. Zdvihací a manipulační technika? To je společnost BAZALA.