Doplněk, který vlastně ani nepatří mezi klasický nábytek. I tak by se dala označit komoda, která se znovu vrací do našich bytů, a to s plnou parádou. Jak jinak také nazvat dřevěný kus nábytku, do kterého si poskládáme povlečení, trička nebo třeba kartotéku do práce a ušetříme spoustu místa? V malých bytech je to přímo balzám na duši, bílé komody navíc působí vzdušně a opticky rozšíří místnost. Takže co ještě více chtít, že? Snad jen opravdu dobrý cit pro detail.

Bílá barva opticky rozšiřuje, ale také působí velmi uklidňujícím dojmem

Komody prostě letí a důvodů je k tomu samozřejmě hned několik. Především, je to praktický nábytek, co se neuplatní jen v ložnici. Dnešní modely působí hodně vzdušným dojmem a jsou velmi lehké, takže se mohou snadno přemisťovat z místa na místo. Jde vlastně o nízkou skříňku, takže když budete stírat prach, nebudete potřebovat podnožku. Můžete na ni položit květinu nebo televizi, podle aktuálních preferencí, nic není zakázáno.

V kombinaci se zajímavou dekorací bílé komody skutečně skvěle vyniknou, mohou být v chodbě, ložnici nebo i obývacím pokoji, umístění se rozhodně také meze nekladou.

Proč také? Je jen na vás, jak si to doma zařídíte.

Na výběr jsou také pestré možnosti v ohledu materiálů – klasické dřevo (masív nebo dřevotříska?), ale i doplnění kovem nebo sklem. Nejatraktivnější je severský typ komody z velice kvalitního masivního dřeva. Zdobnost dnes jistě není zcela rozhodující, ale pokud máte zařízen konkrétní pokoj v rustikálním duchu, určitě by byla škoda tohle nevyužít. A co třeba kombinované bílé komody?

Ty jsou skutečně elegance sama, šuplíky společně s dvířky, jen se rozhodnout, co kam přesně uložit…


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup