Zatímco v Praze, Brně a dalších velkých městech mohou uživatelé surfovat rychlostí blesku, v menších městech a na vesnicích jsou často odkázáni na WiFi internet, který nefunguje, když je venku špatné počasí. A to prosím žijeme v 21. století. Naštěstí se naší zemí šíří osvěta, jež si klade za cíl tohle změnit.

Rychlý internet na doma po ČR už nějakou dobu šíří společnost AIM. Rozšiřuje je jej po celé republice. Sice začínala v Praze, ale dnes propojuje téměř celou republiku. A jelikož se nedávno spojila s nejposlouchanější rozhlasovou stanicí v českém éteru, dá se přepokládat, že v budoucnu jí to půjde ještě lépe. Možná se výhodný tarif dostane i k vám. A třeba ho vyhrajete úplně zdarma.

Nejen internet, ale i televize

Společnost Planet A, a.s. s obchodní značkou AIM působí na trhu již 10 let. V současné době jejich služby využívá více než 50 000 zákazníků z celé republiky. Využívají nejen internetové připojení, ale také internetovou televizi KUKI s nabídkou více než 100 televizních kanálů a možností zpětného přehrávání.

Zájem o internetovou televizi roste. Není tomu dlouho, co se přecházelo na DVB-T, teď přichází DVB-T2. S internetovou televizí od Impulsu máte DVB-T2 vyřešeno jednou provždy

Internet i televize za skvělé ceny

Televizi můžete získat v rámci jednoho tarifu spolu s internetovým připojením. Je velmi pravděpodobné, že AIM nebo jejich partner CETIN bude mít pokrytí i ve vašem regionu, v současnou chvíli totiž pokrývají 98 % republiky. Zařídí vám internet Plzeň i internet Bohumín, a to s největší možnou rychlostí a za velmi zajímavé ceny. S pěknými cenovými nabídkami přišla společnost AIM ve spolupráci s Rádiem Impuls. Dali dohromady Impulsovic tarify.

Společně zrychlují Česko

Obě dvě společnosti se spojily a vytvořily Impulsovic tarify s jediným úmyslem: zrychlit Česko. Chtějí lidem ukázat, že stabilní internet může mít kdokoliv, a to nejen ve velkých městech. Internetové přípojky se zrychlují i na vesnicích a v menších obcích.

AIM spolu s CETINem mají rychlé připojení, rádio Impuls zase širokou základnu posluchačů. Navíc je jeho posláním zlepšovat náladu v celé společnosti a naučit Čechy dívat se na svět optimisticky. Když se tedy všichni spojili, mohl vzniknout projekt, který má potenciál to dotáhnout daleko. A zatím se Impulsovic tarifům daří.

Vyhrajte Impulsovic tarif zdarma

Hodně k tomu přispívá i to, že se o nich každý den mluví. Jistě znáte odpolední vysílání Fanda a jeho česká banda, v rámci nějž se na Impulsu hrají české písničky. Probíhá každý den mezi 15. a 18. hodinou. A přesně v tomto programu je možné denně vyhrát internetové služby zdarma.

Soutěž o Impulsovic tarif probíhá opravdu každý všední den mezi třetí a šestou hodinou odpolední. Vzpomeňte si tedy a nalaďte v tomto čase rádio Impuls, pak pečlivě poslouchejte. Každý den se o výhodném internetu zmíní, a kromě jiného uslyšíte i aktuální zadání soutěže. Když napíšete do studia, získáte šanci vyhrát internetové připojení nebo televizní službu na rok zdarma. Poté uvidíte, zda se vám rychlý internet od AIM líbí, a budete si ho platit i nadále, nebo změníte poskytovatele. Rok internetu zdarma ale každopádně není vůbec k zahození. Šance, že vyhrajete právě vy, není úplně malá, obzvlášť když budete vysílání Fanda a jeho česká banda ladit pravidelně. Soutěž odstartovala zhruba před měsícem, nicméně bude probíhat po celý rok. Celkem se tedy rozdá minimálně 250 skvělých služeb a jedna z nich může být i vaše. Zažijte konečně i vy, jak vypadá rychlý internet.