Potřebujete vyřešit, jaká garážová vrata budou ta správná? Nebo hledáte perfektní zastínění na okna, balkón či terasu? V obou případech je důležité pečlivě vybírat a svěřit výrobu těchto věcí profesionálům. V článku najdete rady a tipy, díky kterým si s novou garáží i zastíněním hravě poradíte.

Jaká garážová vrata budou ta nejlepší?

Garážová vrata jsou klíčovou součástí každé garáže. Musí být odolná, bezpečná a zároveň pohodlně otevíratelná. Zvolený typ by navíc měl sedět do daného prostoru a nezabírat zbytečně moc místa. A z jakých variant máte na výběr? Oblíbeným druhem jsou například sekční garážová vrata. Jejich výhodou jsou tepelně izolační vlastnosti, takže se hodí pro garáže, které jsou propojené s domem. Dalším typem jsou rolovací garážová vrata, jejichž předností je prostorová nenáročnost. Nezaberou místo u stropu, které tak můžete využít pro uskladnění věcí.

Automatická posuvná brána

Aby byl vjezd na dvůr a do garáže ještě pohodlnější, podívejte se na posuvné brány. Ty mohou být na dálkové ovládání, takže když přijedete, automaticky se vám začnou otevírat. Vzhledem k tomu, že se posouvají do strany, můžete libovolně využít okolní prostor, který by byl jinak nutný při otevírání křídlové brány.

Venkovní stínící technika pro soukromí i nižší spotřebu energií

Pokud se rozhodnete, že chcete regulovat světlo procházející do svého domova, zvolte si venkovní žaluzie nebo rolety. Každá z těchto možností má své výhody. V případě žaluzií je možné regulovat intenzitu světla procházejícího dovnitř. Venkovní rolety zase představují bariéru proti vloupání a v zataženém stavu slouží jako tepelná izolace před zbytečnými ztrátami energií na vytápění.

Garážová vrata, venkovní stínící techniku a další sortiment ve vysoké kvalitě nabízí společnost Pavel Bubík. Součástí dodávky může být i profesionální montáž a případný servis.