Pokud máte pocit, že se všechno na vás v práci bortí, je čas udělat si přestávku. Každý člověk by měl poznat, kdy je třeba udělat si pauzu a naprosto vypnout od všech starostí, které nám jenom komplikují život. V takových chvílích si vyjeďte někam na dovolenou nebo alespoň na prodloužený víkend. Nejlépe uděláte, pokud si vyjedete někam do jedinečné přírody, protože co jiného vás může stoprocentně uklidnit než tichá, dech beroucí příroda?

Česká republika je plná takových krásných míst, které rozhodně stojí za to navštívit. Mezi nejoblíbenější oblasti patří rozhodně Moravskoslezské Beskydy, které se mohou pyšnit mnohými krásami. Jakousi dominantou je však Lysá hora, na jejíž vrchol je výšlap každého turisty doslova povinností. Na samotný vrchol se dá vyjít nejen pěšky, ale rozhodně to stojí za to zkusit i na kole.

Abyste však nemuseli hned po sestupu dolů odjíždět domů a abyste mohli Beskydy nasávat plnými doušky, ubytujte se ve zdejším rekreačním centru Sepetná, které je umístěno přímo pod Lysou horou. V nabídce je ubytování nejen v hotelu Sepetná, ale také v chatách, bungalovech nebo v penzionu Sluníčko. Pouhé ubytování vás tu však nečeká!

Ubytujte se, jinak nezkusíte pivo ve zdejším pivovárku!

Ubytovat se ve zdejších rekreačním centru Sepetná je skvělý nápad hlavně proto, že si po sestupu z Lysé hory, tedy z nejvyššího vrcholu Moravskoslezských Beskyd, můžete dát pořádnou orosenou odměnu ve zdejším pivovárku, který zde sice nestojí dlouho, přesto jeho oblíbenost už dávno dosáhla hotových sta procent! Mimo pivovárek si však užijte chvilky ve wellness centrum, v bazéně či ochutnejte zdejší gastronomické lahůdky, které si pro vás rekreační centrum nachystalo. A pokud přece jenom budete mít ještě trochu volného času, vyplňte ho nějakou aktivitou z nabízených sportovních aktivit!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup