V současné době se spousta společností bez řezných nástrojů neobejde. Co se pod daným termínem skrývá? V první řadě nůžky, které mají bezpochyby široké uplatnění, a to jak v potravinářské oblasti, tak i v kancelářích. Stejně tak se někteří pracovníci neobejdou bez revolverových a děrovacích kleští, jiní zase bez odlamovacích nožů. V následujících řádcích vám představíme tři nejpoužívanější řezné nástroje.

Odlamovací nůž

Prvním velice důležitým řezným nástrojem je odlamovací nůž, jenž nachází uplatnění jak v běžném provozu logistiky, tak i při balení obrobků. Jedná se o jednoduchou pomůcku, která by měla nabízet ergonomický tvar, aby se s ní snadno manipulovalo. Poradí si s kartonem, papírem, ale také dalšími materiály, mezi něž patří třeba plastové odlitky a fólie. Odlamovací nůž mívá tři až šest náhradních čepelí, přičemž vybrat si můžete ještě z několika různých tlouštěk.

Nůžky Solingen

Spousta lidí si bez nůžek nedokáže každodenní fungování představit, protože nůžky potřebujete nejen v pracovním, ale i osobním životě. Samozřejmě sehnat se dají různé modely, nicméně ne všechny nabízí dostatečnou kvalitu. Velice populární jsou nůžky Solingen, což je německá značka s historií od roku 1923. Vybrat si můžete z nůžek standardních, ale i profesionálních. Využijete je na technické textilie, obstříhávání materiálu, dokonce i na manikúru či v kadeřnictví. Značka Solingen má vskutku široké zaměření.

Děrovací kleště

Závěrem se ještě zaměříme na děrovací kleště, jež slouží k běžné úpravě různých materiálů. Používají se například při manipulaci s kůží, papírem i kartonem. Zvládnou také plastové desky či jiné polotovary.

Jestliže hledáte dodavatele řezných nástrojů, doporučujeme podívat se do pestrého produktového portfolia internetového obchodu techni-trade.cz. Pokud si nevíte s výběrem rady, nevadí, na stránkách e-shopu je k dispozici online chat, skrze který se spojíte s proškoleným personálem.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup