Všechny děti mají v dnešní době ve škole povinnou výuku angličtiny. Většina z nich tedy nemá problém se v dospělosti dorozumět, a tudíž si snadněji hledá i pracovní uplatnění. Hůř jsou na tom lidé, kteří angličtinu ve škole neměli. Můžete mít vysokoškolský diplom, organizační i komunikační schopnosti, být asertivní a sebejistí, ale jakmile neumíte anglicky, jste na trhu práce v podstatě ztraceni. Pojďte se podívat na řešení, jež vás z toho dostane.

Individuální a skupinové kurzy

Pakliže jste promovali před sametovou revolucí, zřejmě budete patřit k těm, kteří anglický jazyk viděli až na vysoké škole a možná ani to ne. Pro vás a také pro osoby, které zkrátka nemají pro učení jazyků vlohy, je tu jazyková škola. Možná si říkáte, že ve svém věku nebudete chodit znovu do školy. Toto ¨je však úplně jiný druh školy, než na který jste zvyklí. Jedná se o společnost, která zajišťuje kurzy angličtiny nebo jiných jazyků pro veřejnost. Výuka je v případě individuálních lekcí přizpůsobena konkrétním požadavkům žáka, kterým může být osoba jakéhokoliv věku. Takže nemusíte mít obavy z toho, že nebudete stíhat chodit do školy a do práce zároveň. Vše se přizpůsobí vaším časovým možnostem. Pakliže máte pracovní dobu flexibilní a na termínu a čase lekcí vám nezáleží, bude nejlepší, když se přihlásíte na skupinový kurz. Zde máte totiž možnost konverzovat mezi více lidmi.

Angličtina pro každého

Jazykové kurzy Praha nabízí například Institut Jazykového Vzdělávání. K dispozici je hned několik druhů lekcí. Můžete se zaměřit buď jen na konverzaci, anebo vzít angličtinu z gruntu se vším všudy a přihlásit se na obecnou angličtinu. Na své si přijdou i právníci a lékaři, jež si potřebují zlepšit profesní jazykové znalosti. Nemusíte se bát, že byste se na skupinových lekcích znemožnili. Před nástupem do kurzu si uděláte online test, díky kterému zjistíte, na jaké jste úrovni a podle toho se pak přihlásíte do příslušného kurzu, kde budou mít všichni žáci úroveň stejnou.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup