Máte dvě dítka, ale jen jeden dětský pokoj? Chcete, aby se v něm obě ratolesti cítily skvěle? Lze vůbec vytvořit prostor, ve kterém se najde malá princezna i nezbedný rošťák? Jde to. Snadno a za pár korun. Vsaďte na dětský bytový textil.

Barvy hrají prim

Malé holčičky mají zpravidla v oblibě růžovou nebo třeba fialovou barvu. Kluci naopak upřednostňují modrou. Chce to kompromis. Co třeba žlutá, oranžová a zelená? Výmalbu zkombinujte s textilem, a máte vyhráno. Pokud se vaše dítko neobejde bez té „jeho“ barvy, zvolte neutrální odstín stěn. Dětské záclony a podlahové krytiny, naopak doplňky, jako jsou dekorační polštářky a lůžkoviny, vyberte pro každé dítko zvlášť.

Povlečení s motivy pohádkových postav

Roztomilé motivy nestárnoucích hrdinů najdou místo nejen v malých postýlkách. Medvídka Pú, Krtkečka či Mickeyho zná snad každý. Malí milovníci bagrů a jeřábů si oblíbí dětské povlečení s vyobrazením staveniště. Budoucím hasičům se bude báječně usínat s pohledem upřeným na hasící auto a komiksoví nadšenci se nadchnou pro Spidermana. Slečnám srdíčko zaplesá nad povlečením s koňmi, Frozen nebo Minnie.

Rozmýšlíte se nad nejvhodnějším materiálem dětského povlečení? Bavlnou nic nezkazíte. Je příjemná na dotek a vydrží bez problémů i velmi časté praní. Další variantou je pak krepové povlečení. Nemusíte jej žehlit, rychle schne a udržuje si zářivé barvy po dlouhou dobu.

Dětský hrací koberec

Koberec v dětském pokoji hraje nezastupitelnou roli. Díky jeho měkkosti předejdete mnohým úrazům. Tlumí pády, neklouže, navíc vytváří bezvadnou hrací plochu. Na dětských kobercích si můžete zahrát hru „Člověče, nezlob se“ nebo skákat panáka. Některé hrací koberce jsou dokonce oboustranné. Třeba kombinace město – farma. V jednu chvíli může váš malý závodník autem zdolávat složité křižovatky velkého města, v dalším okamžiku se z vaší dcerky stane nadšená chovatelka zvířat.

Vesna s více než 50 prodejnami po celé ČR a možností nákupu přes internet pro vás znamená šanci, jak zařídit dětský pokoj kvalitním textilem. Vybírejte z široké škály motivů pro holky i kluky a těšte se z rozzářených očí vašich dětí.