Zkuste e-shop na míru!

„Kéž by to bylo takhle jednoduché,“ proletí vám nejspíš hlavou. Ale věřte, že e-shop na zakázku možná není nejlevnější řešení, nicméně snazší cestu k vytyčeným cílům byste hledali marně.

E-shopů je dnes zákazníkům k dispozici nepřeberné množství, liší se nejenom cenou produktů či dopravy, ale také po stránce uživatelského komfortu. A právě tento posledně jmenovaný faktor vám nabízí široké pole působnosti, pokud se rozhodnete pro tvorbu e-shopu na míru.

Rozdíl mezi pořízením hotového univerzálního e-shopu a e-shopem na zakázku je zhruba stejný, jako když máte volit mezi koupí momentálně nabízeného vozu a autem na objednávku. V prvním případě budete muset dělat kompromisy, mnohdy takové, které vás v budoucnu budou mrzet.

Můžete si něco takového dovolit v podnikání – v prostředí, kde potřebujete být jedineční a zapamatovatelní?

E-shop na míru nenabízí dokonalost, ale zaručí vám originalitu!

Tvrzení, že není třeba být dokonalý, stačí být dnes lepší než včera, platí v podnikání stejně jako v jiných oblastech života. Dokonalost je nedefinovatelná, zatímco lepší ekonomické výsledky hovoří za vše.

A váš přelom může nastat ve chvíli, kdy se rozhodnete pro eshop na míru. Věnujete nějaký čas analýze toho, jak to dělají vaši konkurenti, abyste se posléze rozhodli pro naprosto jedinečné řešení plně vyhovující vašim individuálním nárokům. Pro řešení, jaké vám můžeme nabídnout právě prostřednictvím e-shopu, který pro vás vytvoříme na míru.

Když budete vědět, co chcete, pomůžeme vám to zrealizovat!

Není nutné, abyste rozuměli programování či grafickým úpravám, stačí, když popíšete, jak by vše mělo z uživatelského hlediska fungovat. O to ostatní už se postarají naši profesionálové ze Zoner inShopu z Brna.

A jestli ještě nemáte jasnou představu, pomůžeme vám ji vytvořit.

Vzhledem ke zkušenostem, které naši experti v průběhu svojí činnosti nasbírali, jsme schopni spolu s vámi položit základní kámen budoucího e-shopu a po vzájemné dohodě zohlednit veškeré vaše požadavky.

Ukážeme vám, čím můžete svoje zákazníky oslovit, jakým způsobem jim nákup zpříjemnit. Vycházíme ze zásady, že dobrý majitel e-shopu nevydělává výhradně samotným prodejem, ale současně i tím, že pomáhá svým klientům vybrat, co si koupí.

Naši práci si budete moci otestovat.

V testovacím režimu, který pro vás spustíme, budete mít možnost vyzkoušet si fungování na zakázku vytvořeného e-shopu vyzkoušet z pozice prodávajícího i zákazníka. Získáte tak ideální příležitost k odhalení nedostatků a vyladění nástrojů k naprosté spokojenosti všech uživatelů.

V tuto chvíli je stále ještě dostatek prostoru k tomu přidat potřebné funkce, upravit grafiku a zohlednit další důležité požadavky.

Chcete se zatím pouze seznámit s uživatelským prostředím našeho e-shopového řešení? Vyzkoušejte bezplatnou verzi e-shopu na 60 dní zdarma. Demoverze není omezena, co se týče funkcí, takže si vše můžete vyzkoušet naostro, včetně prodeje.

Jsme tu pro vás i po spuštění e-shopu

Naše služby pro vás na startovní čáře, tzn. dnem spuštění nového e-shopu na klíč, rozhodně nekončí. Velkou výhodou e-shopu vytvořeného na zakázku je i skutečnost, že zajišťujeme aktualizace a údržbu.

Úspěch vám zaručit nemůžeme, ale jistotu, že jste pro to udělali maximum, ano.

Navštivte naše stránky www.inshop.cz nebo nám zavolejte na číslo: +420 537 021 621.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup