Letiště Leoše Janáčka v Ostravě je třetím největším letištěm v Česku. Pravidelně se odsud létá do Prahy a Varšavy, v letní sezóně jsou přidány spoje do typických dovolenkových destinací jako Řecko, Bulharsko, Egypt, Tunisko apod. Také letíte z Ostravy a řešíte, kde necháte auto?

V prvé řadě je nutné zmínit, že k letišti se dostanete i autobusem a od roku 2015 také vlakem. Linka S4 je součástí integrovaného dopravního systému a zpáteční jízdenky jsou poměrně výhodné. Cesta vlastním automobilem je však častokrát komfortnější, obzvlášť cestujete-li z daleka. Nedělejte si starosti, letiště Ostrava parkování zabezpečuje a ceny jsou přijatelné. Jen je nutné si své parkovací místo rezervovat předem. To je ale vlastně výhodou.

Žádné zdlouhavé hledání parkovacího místa

Parkoviště u letiště Ostrava je velmi dobře značené, a když si místo rezervujete online předem, předejdete situaci, kdy byste museli zdlouhavě hledat prázdné místo.

Abychom vše uvedli na pravou míru, u ostravského letiště je rovnou několik parkovišť. Některá jsou však dražší než jiná. Cenově výhodně vychází parkování v areálu 12Parkuj. Je nonstop hlídané, pojištěné, dostatečně osvětlené, najdete ho pouhých 300 metrů od terminálu, avšak transfer na letiště i z něj je zdarma v ceně. Jak si místo na tomto parkovišti rezervovat?

Zamluvte si své místo online předem

Místo si rezervujete přes rezervační systém Parklot. Rezervaci provedete online přes internet, pak si vytisknete potvrzení. S tím přijedete na parkoviště, zaparkujete a zdarma budete dopraveni přímo na letišti. Po návratu si vyzvednete své kufry, kontaktujete řidiče a ten vás opět bezplatně dopraví k vašemu vozu.

A v jaké výši se pohybují ceny? Podívejte se sami, budete příjemně překvapení. Levné parkování je možné zajistit již od 5 Kč/den, při online rezervaci na vás čekají zajímavé slevy a stálí zákazníci dostávají atraktivní odměny. Pokud se vám zruší let či změníte plány, rezervaci ze změnit nebo zrušit bez poplatků.