Rádi podpoříte českou firmu? Můžete to udělat i v případě koupě školního batohu pro vaši ratolest. Český výrobce STIL dobře ví, co potřebují malí školáčci i starší studenti. Jeho batohy jsou stylové, praktické a kvalitní. Kvalita i nezávadnost pro děti jsou potvrzeny řadou certifikací od lékařů a odborníků.

Školní batohy značky STIL pravděpodobně znáte. Možná nevíte, že jde přímo o tuto značku, rozhodně je ale najdete téměř v každém papírnictví, které prodává školní brašny. Jsou veselé, originální a hlavně lehké.

Školní aktovka pro prvňáčka by měla být lehká

Máte doma malého prvňáčka a nedokážete si představit, jak bude do školy nosit tašku, která je pomalu větší než on sám? Školní aktovka pro prvňáčka od českého výrobce STIL je řešením. V modelové řadě svých aktovek má totiž i velmi lehké modely s hmotností pod 1 kg. Konkurenční aktovky váží obvykle kolem 1200 g. Může to vypadat jako pramalý rozdíl, ale věřte, že každých sto gramů hraje svou roli.

Školní batohy pro 2. stupeň jsou pak ještě lehčí, ty váží kolem 800 g. Nemají už tak pevnou konstrukci a tolik vypolstrovaná záda, šesťák totiž takové věci již tolik nepotřebuje. Aktovky pro prvňáčky jsou však vychytané do posledního detailu včetně částečně termoizolační kapsy na svačinku a moderního patentového zapínání, díky níž dítě aktovku otevře a zavře jednou rukou.

Vaše dítě si zaslouží zdravý batoh

Děti si školní batohy vybírají zejména podle vzhledu, rodiče by měli dbát na praktickou stránku věci, tedy praktičnost a vhodné zádové provedení pro správný vývoj dětské páteře. Ať si vyberete jakékoliv školní batohy pro 1. stupeň nebo pro 2. stupeň od STIL, můžete si být jistí, že páteř bude mít možnost se zdravě vyvíjet. Batohy STIL totiž mají řadu certifikátů od nezávislých testovacích laboratoří a především lékařů. Vyhovují stavbě dětského tělíčka, nikde netlačí a na zádech dobře sedí.