Pořádné oblečení je předpokladem pro sebevědomé vystupování, ale i pohodlné pracování. Dobrou zprávou je, že pokud si vyberete chytré kousky, stačí jich mít ve skříni pouze několik a jejich vzájemnou kombinací dosáhnete požadovaného funkčního a vzhledového efektu. Co všechno si tedy pořídit a jak si co nejlépe poradit s výběrem?

Co by vám nemělo chybět ve skříni?

Každá skříň s oblečením by měla být založena na pevných základech, ze kterých si vyberete snad vždycky. Patří sem jednoduchá tílka v základních barvách, která jsou snadno kombinovatelná a využitelná v každém ročním období. V zimních měsících se vám budou hodit pro vrstvení a vytváření spodní izolační vrstvy. V létě je klasicky unosíte během teplých dní. Podobně to platí o tričkách. Nejvíce vděčné a snadno kombinovatelné jsou kousky oblečení v černé a bílé barvě. Dále záleží na tom, jaký máte styl a co se vám bude hodit.

Pohodlí a styl

Při výběru konkrétních kusů oblečení se díváme nejenom na designové provedení, ale i na materiál. Vhodná jsou přírodní vlákna, jako jsou například bavlna a bambus. Ty zajišťují dostatečnou prodyšnost a schopnost absorbovat přebytečnou vlhkost. Na škodu není ani obsah několika procent elastanu, případně jiné syntetické příměsi pro zlepšení vlastností látky. Vrstva oblečení, která se přímo dotýká vašeho těla by ale neměla být vyrobena pouze z umělých vláken, protože hrozí potenciální dráždění pokožky a výskyt vyrážky.

Bezpečnost a příjemné pracovní prostředí

Důležité je také pracovní oblečení, jehož kvalita a správné provedení mohou poměrně výrazně ovlivnit kvalitu naší práce. Pracovní bunda by měla být dostatečně pevná, aby nedošlo k jejímu poškození při menším kontaktu. Zároveň by měla být ideálně nepromokavá a v případě zimních měsíců i dostatečně teplá. Pracovní bundy jsou často investicí na delší dobu, a proto se vyplatí jejich důsledný výběr. Podívejte se na internet a zvolte si takovou variantu, která vám bude nejvíce vyhovovat.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup