Nastává pro většinu z nás ne příliš příjemná část roku, kdy se dlouho rozednívá a brzy stmívá. V kombinaci s pochmurným počasím a nízkými teplotami nám tento podzimní čas na psychice příliš nepřidá. Řada lidí propadá špatné náladě a podléhá stresové zátěži. Naštěstí existují přírodní produkty, které nám dodají potřebné vitamíny a minerály, abychom si udrželi dobrou mysl.

Zharmonizujte tělo i ducha

Doplněk stravy s rostlinnými výtažky Antistres významně posiluje imunitní systém. Ten je základem odolnosti organismu vůči vnějším vlivům, které působí nejenom na tělo, ale též na psychickou pohodu. Přípravek obsahuje tři účinné složky, jimiž jsou kozlík lékařský, vitánie snodárná a rozchodnice růžová. Kozlík uklidňuje při stresu a přispívá ke kvalitnímu spánku. Vitánie rovněž přispívá ke zvládání stresové zátěže, potlačuje úzkost, mentální a fyzické napětí. Rozchodnice stimuluje nervový systém, čímž udržuje dobrou náladu. Potlačuje únavu a bolesti hlavy. Potravinový doplněk Antistres se užívá 2 kapsle před spaním.

Kde nakoupit?

Nejenom přípravek Antistres, ale i další přírodní preparáty určené pro udržení krásy a zdraví výhodně zakoupíte v internetové lékárně. Co se týče stresu a sklonu k depresím, přijdou vám vhod také jiné přírodní preparáty. Za zmínku rozhodně stojí Tryptosen, jenž kromě zmiňovaného kozlíku lékařského obsahuje navíc aminokyselinu L-tryptofan. O ní je známo, že umí zatočit s nespavostí, stresem, úzkostí a depresí. Celkově zvyšuje stav duševního zdraví.

Pouze přírodní složky

Za jmenovanými produkty stojí společnost Naturvita, a. s., která se řadí k největším producentům potravinových doplňků v České republice. Při vývoji a výrobě produktů jsou zohledňovány nejnovější poznatky z oblasti zdravé výživy. Naturvita rovněž úzce spolupracuje se specializovanými zdravotními pracovišti.