Příležitostí, při kterých je třeba zajistit vhodné zázemí venku, často dokonce i doslova přímo na zelené louce, je celá řada. Své o tom vědí všichni pořadatelé outdoorových kulturních, sportovních i společenských akcí. Hudební festivaly nejrůznějšího zaměření, městské slavnosti i koncerty konající se na čerstvém vzduchu jsou oblíbené a hojně navštěvované od jara až od podzimu. Mnozí myslí i na děti a pořádají akce venku určené speciálně pro ně. Pro každou takovou událost je ovšem třeba zajistit vhodné zázemí.

Party stan poskytne ochranu před povětrnostními vlivy

Jednou z možností, jak zajistit zázemí pro účinkující, sportovce na závodech a utkáních, případně i krytý prostor pro účastníky akcí pořádaných přímo pod širou oblohou, je party stan. Jeho velkou výhodou je mobilita. Party stan lze na určeném místě snadno a rychle postavit bezprostředně před konáním akce a po jejím skončení ho zase okamžitě demontovat. Party stan je skladný a ve složeném stavu zabere málo místa, lze ho tedy bez obtíží převážet i skladovat. Party stan spolehlivě chrání před deštěm, sluncem i větrem, lze do něj nainstalovat posezení, stoly s občerstvením nebo ho využít na skladování zásob a vybavení. Využijí ho majitelé domů, chat a chalup se zahradou.

Mobilní prodejní stánek je nezbytný pro prodejce na trzích a dalších akcích

Mnoho řemeslníků, pěstitelů, výrobců potravinářských i dalších produktů a prodejců se namísto provozování kamenné prodejny rozhodlo nabízet své zboží na trzích, jarmarcích a festivalech. Ti potřebují prodejní stánek. A pro firmy je pro prezentaci služeb ideální reklamí stánek s potiskem.

Stánky a party stany jsou dostupné v mnoha rozměrech

Každý má na prostor jiné nároky, proto jsou party stany i prodejní a reklamní stánky dostupné v různých provedeních. V nabídce je navíc i mnoho barev; ten pravý party stan či stánek si vybere každý.