Plánujete oslavit své narozeniny, výročí, pracovní povýšení nebo jinou příležitost velkolepou domácí oslavou? Chystáte se pozvat většinu svých známých, rodinných příslušníků a kolegů z práce? Zjistili jste, že najednou máte přes 30 hostů, kteří se vám do domu nevejdou? I na přelomu roku se dá udělat perfektní zahradní párty. Zejména, když je letošní počasí s teplotami velmi přívětivé. Stačí vše správně zařídit a naplánovat. Jak na to?

Hlavní a nejdůležitější je ochrana před deštěm a větrem

Nikdy se nemůžete spolehnout na to, že bude příjemné bezvětří, vysoké teploty a žádný déšť. Natož na přelomu roku. Pro všechny své hosty musíte mít připravený prostor, kde budou chráněni před deštěm, větrem a zimou. I když máte na zahradě pergolu, do ní se vám asi 30 hostů nevejde. Ideálním řešením vašeho problému je půjčovna párty stanů. Co vlastně párty stany jsou? Jednoduché stany s kovovou konstrukcí a odolnými potahy na vrchní straně i na bocích.

Můžete si půjčit a kombinovat

Kvalitní nůžkový party stan vyjde i na 10 tisíc a více korun. Na jednu oslavu by to byla zbytečně velká investice. Naštěstí si ho nemusíte kupovat, ale stačí jednorázově půjčit. Jaký je rozdíl mezi nákupem a pronájmem se podívejte sami – ceník párty stanů. Kvalitní půjčovna párty stanů nabízí k půjčení několik variant a velikostí párty stanů. Ty se dají libovolně napojovat a kombinovat. Můžete vytvořit i různé sekce. V jednom stanu bude jídelní sekce, v dalším se bude sedět, v dalším tančit a nezapomínejte ani na dětský koutek.

I vybavení je důležité

Kromě samotných stanů je velmi důležitou součástí i jejich vybavení. Pro své hosty musíte zajistit teplé prostředí., což v zimě dokáží nejlépe plynové zářiče. Nezapomínejte na dostatečné množství míst k sezení. Každý host musí mít své místo. Postačí lavice a stoly, které si také můžete půjčit.

Kompletní servis pro vaši akci zajistí například firma AZ Rent. Tento specialista na půjčení zahradních párty stanů nabízí i kompletní výbavu – sety lavic a stolů, grily, výčepní zařízení a další výbavu. Ke každé zahradní oslavě se grilované pokrmy hodí nejlépe. Letos je ještě můžete udělat na půjčeném grilu, ale na příští rok už si můžete postavit zahradní gril a krb vlastní. A to dokonce vlastními silami. Jak na to, se dozvíte v tomto článku.