Chcete se naučit hrát na kytaru? Trumfnout Hendrixe, Page a Claptona? Lze to zvládnout i z pohodlí domova. Navíc v jakýkoliv čas se vám zachce, není třeba se limitovat určitou dobou.

Začátky

Začátky jsou vždy nejtěžší. Začínáte vybrnkáváním intra písně Nothing Else Matters a ony najednou nestačí jen prázdné struny, je třeba začít pěkně rychle jezdit po hmatníku. To samozřejmě začátečník ani mírně pokročilý nezvládne. Prsty navíc z kovových strun hodně bolí, je třeba dělat pauzy. Tím byste se však připravovali o drahocenný čas na běžné hodině. Právě proto vznikly skvělé internetové lekce kytary.

Internetová škola kytary

Výše zmíněná kytarová škola vás provede vašimi začátky a pokroky s kytarou. Pomůže vám s výběrem nástroje, naučením základních taktů, zvládnutím náročnějších sól. Zdokonalujete se postupně, na webu naleznete 170 lekcí rozčleněných do tematických celků, tedy celkově jde o asi 17 hodin instruktážních videí. Pokud již nejste začátečník, po zhlédnutí několika vybraných „hodin“ se vaše hra na kytaru jistě zlepší. Některé lekce jsou přístupné zdarma, za jiné si musíte připlatit. Kromě videí na stránce naleznete spoustu dalšího zajímavého obsahu. Na webu si přečtete o kytarových velikánech či typech ladiček.

Než se pustíte do přeci jen náročných Gilmorových sól, projeďte si pořádně základní akordy na kytaru.

Běžné lekce

Nejvíc se ovšem člověk naučí naživo od zkušeného hráče. Minimálně jedna hodina týdně vám dá spoustu podnětů a chuti k trénování doma. Člověk totiž může jednoduše zlenivět, protože ho nikdo při hraní nekontroluje. Takto se ovšem pod dohledem zkušeného učitele bude velmi rychle zlepšovat.

Kytara se brzy stane nezbytnou součástí vašeho života. A k následnému zlepšování není lepší prostředek než kvalitní umělecké základní školy.

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Sdílejte
Předchozí článekJe libo čaj?
Další článekCo víte o Škoda Auto?