Škoda Auto, náš největší automobilový závod, známý po celém světě. Víte o ní však něco víc?

Historie

Kořeny Škody Auto sahají až do 19. století. Vznikla jako pobočka firmy Laurin&Klement. Po první světové válce došlo k fúzi s podnikem Škoda, což znamenalo zánik slavné značky. Továrna začala vyrábět více automobilů. Na konci 20. století potom přešla pod koncern Volkswagen, díky němuž se stala světovou, a dnes působí více než ve sto zemích světa, přičemž v několika patří mezi nejprodávanější vozy. I díky tomu, že dnes závod patří pod německou firmu, nabízí velmi vysokou kvalitu zaměstnání s dobrým platovým ohodnocením. Chcete o tom vědět více? Zjistěte, jaké je to pracovat ve Škoda Auto.

Operativní leasing

Z historie se přesuneme do současnosti. Mít Škodu v České republice je něco jako jezdit Fordem v USA. Jde o otázku národní hrdosti. Auto je ovšem velká investice. Není třeba si kvůli tomu hned půjčovat, získat automobil lze i díky operativnímu leasingu. Jde o u nás zatím málo rozšířený způsob zapůjčení vozu. Prostě si ho pronajmete za předem určenou měsíční splátku. V ní je zahrnuto i povinné ručení a havarijní pojištění. Když si vše spočítáte, se Škodou na operativní leasing byste museli jezdit třeba osm let, než by vás to vyšlo na stejně jako za novou. Kdo nepotřebuje automobil pořád, jistě tuto možnost ocení. Dříve byla služba určena jen pro právnické osoby, ale díky oblibě se rozšířila i na fyzické. Jistě vás zajímá, jak dostat nové auto na operativní leasing.

Kariéra a leasing

Zaujala vás možnost pracovat pro největší českou automobilku? Nebo byste se chtěli dozvědět více o historii závodu? Škoda samozřejmě není jediný vůz, který si můžete půjčit na operativní leasing. Pokud si ovšem o ní vše prostudujete, přijdete na to, že se chcete prohánět po silnicích ve stroji od Škoda Auto.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup