Uvažujete o koupi nového automobilu? Co takhle zvolit některý z modelů značky Kia? Věříme, že budete spokojeni.

Vozy značky Kia jsou mezi Čechy a vůbec Evropany velmi oblíbené. Stojí za tím dobrý poměr kvality a ceny. Před třemi lety jsem se značkou nechala zlákat i já. Modelu KIA Sportage jsem neodolala. A můj otec si ve stejný den pořídit model Kia Venga. Od té doby jsme oba nejskalnějšími fanoušky značky.

Kia Sportage

KIA je krásná a reprezentativní na pohled. Stojí za tím zřejmě její vzhled SUV s jasně definovanými liniemi a ostrými prolisy, které vytvářejí nadmíru energický profil. To je ale jen vzhled. Další pocity následovaly, když jsem do své Sportage poprvé usedla. Nejprve mě uhranula vůně nového auta, jež se v něm držela několik měsíců. Druhá emoce, která převažovala, byl pocit maximálního bezpečí. A bezpečně se ve voze cítím i po třech letech. Má Sportage mě nikdy nenechala na holičkách. A díky skvělým reproduktorům mi je mnohdy jedno, že musím trčet v zácpách. Pustím si nahlas hudbu a zapomenu na svět. Značka KIA své modely totiž vybavuje velmi kvalitními reproduktory. Já ale nejsem spokojená jen se samotným vozem, má očekávání předčily i servisy značky KIA, jež jsou rozesety po celé republice, kde vám ochotně a bez čekání pomohou s jakýmkoliv problémem. Pojďme si ale představit i jiné modely.

Kia Ceed

Svým designem upoutá i Kia Ceed, a to z každého úhlu. Na první pohled zaujme designem sportovního kupé – ovšem pětidveřového! Zepředu si vůz získá vaši pozornost svými xenonovými světlomety se světly LED. Téměř k dokonalosti je domyšlena výbava vnitřních i vnějších prvků, které mají jediný cíl, a to vaše pohodlí. Stačí jen nasednout, nastartovat a vydat se na cestu snů.

Kia Stonic

Další vůz, kterému neodoláte. Mně osobně trošku připomíná mou Sportage. Čistý design kontrastuje ostrým horizontálním liniím, což vozu jednoznačně přidává na atraktivitě a dramatickém vzhledu. Kia Stonic navíc dokonale splývá s okolní krajinou. Věřím, že i z tohoto modelu musí být každý řidič nadšený. Pro jízdu ve městě je tento vůz prý přímo ideální. Pekelnou jízdu v kolonách dokáže díky vysoké úrovni komfortu a inovativním prvkům výbavy přeměnit na jízdu rajskou. Stres zkrátka v tomto modelu nemá šanci.

Kia Rio

Nepřehlédnutelný exteriér je typický i pro vůz Kia Rio. Odvaha, elegance a výkonnost, to jsou pojmy které jej nejvíce definují. Před sebou tak máte ryze sportovní vůz s aerodynamickými liniemi a svalnatými tvary. I tento model zkrátka nelze než doporučit.

Kia Optima

Kultivovaný interiér, dokonalá přístrojová deska z těch nejkvalitnějších materiálů, panoramatické střešní světlo, adaptivní světlomety, bezdrátové nabíjení. Jedním slovem moderní vůz pro 21. století, to je zase nová Kia Optima.