Sluníčko nám rok od roku více a více štědře dopřává plnou náruč svých hřejivých paprsků a zatímco si můžeme s radostí užívat letní měsíce venku, pro své přehřáté domovy hledáme účinné řešení praktického zastínění, které sluneční paprsky udrží za našimi okny. Praktickým a také designově zajímavým řešením jsou látkové rolety, které již v dřívějších dobám prokázaly, že v boji s horkem dokáží obstát. Ušly však dlouho cestu a dnešní látkové rolety jsou estetickým skvostem, který se stane zajímavým doplňkem každého interiéru.

Látkové rolety zútulní vaše bydlení

A jsou skutečně právoplatnou dekorací, s jejíž pomocí si své bydlení nejen skvěle zastíníte, ale také stylově vyladíte – ať už podle designového stylu nebo vlastního vnitřního hlasu. Látkové rolety si můžete směle vybírat v pestrém barevném provedení i mnoha dekorech, je tak zcela jisté, že díky nim se vašemu bydlení elegance a šmrnc nevyhne. Kromě samotné látky si můžete vybrat i barvu kazety či typ krycí lišty a vyladit tak nejen své okno, ale celý interiér k naprosté dokonalosti. Ať už toužíte po decentní či křiklavější variantě, pro interiér v provensálském či moderním duchu nebo hledáte originální a jedinečné zastínění třeba do dětského pokoje, rozhodně budete spokojeni. A budete-li chtít, látkové rolety s lehkostí a elegancí nahradí i klasické záclony.

Dokonalé zastínění – a nejen to!

Látkové rolety dokonale udrží sluníčko za vašimi okny, postarají se také o designové vyladění vašeho interiéru, ale umí toho ještě mnohem víc! Moderní látkové rolety poskytnou potřebné soukromí a zamezí zvědavým pohledům okukovat vaše království, v zimě však zvládnou díky termoizolačním schopnostem zabránit úniku tepla a dokonce dokáží také působit jako velice dobrá zvuková bariéra. Látkové rolety bezpochyby dotváří interiér a díky svému kvalitnímu provedení zaručují i svou stálobarevnost a také snadnou údržbu.

Látková roleta sluší každému oknu – dokonce i střešnímu!

Díky pestré nabídce je skutečně nepodstatné, zda je vaše okno čtvercové, obdélníkové nebo je snad atypických tvarů či rozměrů. Látkové rolety také perfektně poskytnou potřebné zastínění pro střešní okna a bez obav jim nejen skvěle sluší, ale dokonale a bezchybně drží na svém místě a ani při sklonu okna nevypadávají. Obsluhovat je můžete pomocí ovládací tyče a také samozřejmě pomocí dálkového ovládání či chytrého telefonu nebo tabletu.

Výběr nebyl nikdy snazší – barvy, tvary i ovládání je jen na vás

Nejběžnějším typem ovládání je manuální na klasický a osvědčený řetízek. Toužíte-li po větším komfortu, můžete si dopřát i látkové rolety ovládané motorkem a doplněné praktický dálkovým ovládáním. S rozmachem chytrých domů můžete také vybírat interiérové látkové rolety, které se v určenou hodinu samy spustí či vytáhnou. Látkové rolety si bezchybně začleníte do interiéru i díky možnosti volby dle typu instalace nad okenní otvor nebo do okenního otvoru a samozřejmě můžete zvolit i kazetové provedení, kdy je látka chráněna kazetou.

Foto © climax.cz