Neexistuje snad krásnější město, než je hlavní metropole Praha. Poskytuje mnoho příležitostí k nezapomenutelným zážitkům včetně kulturního vyžití, relaxace, nových objevů a také adrenalinových zážitků. V Praze si zkrátka každý přijde na své. Jak efektivně využít čas a nenechat si během pobytu ujít nic z toho, co jste si naplánovali? Základem je ideální lokalita ubytování a kvalitní cestovní plán, který vám ušetří čas s rozhodováním, která místa by bylo dobré navštívit.

Objevte pražskou historii i zábavu během jediného dne

Největší podíl zájmových aktivit i historických památek se soustředí do samotného centra Prahy. Pokud vás láká historie a chcete se na vlastní oči přesvědčit, v čem jsou pražské stavby tak velkolepé, určitě si nenechte ujít návštěvu Pražského hradu nebo Karlova mostu s mnoha nádhernými sochami, které ho lemují na okrajích. Historickým klenotem je také orloj na Staroměstském náměstí, kde se jistě vyplatí počkat na úder celé hodiny, abyste orloj viděli v chodu. Další tipy na zajímavá místa najdete zde.

V blízkosti jsou navíc i hotely v centru Prahy, které vám poskytnou komfortní ubytování za nízké ceny.

Vyrazte do Prahy s celou rodinou

Jestliže se obáváte, že by výlet do Prahy vaše děti nebavil, můžete na to s klidem zapomenout. I pro děti je v Praze řada zajímavých míst. Bavit by je mohla návštěva muzea voskových figurín na Václavském náměstí. Vyrazit můžete i do zoologické nebo botanické zahrady v Tróji. Skvěle se pobaví i v zábavním centru na simulátorech ponorky či skákacích plochách z trampolíny. Součástí těchto center jsou i dětské koutky, které jsou navíc v blízkosti kaváren a restaurací, odkud na své děti dobře uvidíte. Pro rodiny s dětmi je vhodný hotel Belvedere Praha, který mimo jiné nabízí i prostorné apartmány a pokoje pro alergiky.

Zasloužíte si komfortní ubytování za slušnou cenu

V centru Prahy bývají hotely většinou předražené. Proto se vyplatí chvíli hledat, než objevíte ten pravý. Ten poznáte tak, že bude nabízet přiměřený komfort v moderním prostředí za nižší cenu, než je u luxusních hotelů obvyklé. Pokud se chystáte do Prahy cestovat pracovně, možná vás bude zajímat i služba hotelu, který nabízí sál pro konference. Je dostatečně rozsáhlý, aby pojal velký počet lidí, a zároveň vám poskytne technicky vyspělé zázemí pro úspěšnou přednášku či seminář. Součástí této služby je i poskytnutý catering, bez kterého se žádná úspěšná firemní akce neobejde.