Nadčasovost, pohodlí, prestižní adresa a perfektní provedení jsou hlavní charakteristiky nového projektu bydlení, který se zrodil v Praze. Zajímavý je hlavně provedením – klikatí se terénem jako had, díky čemuž má unikátní vzhled jako celek a punc výjimečnosti mají díky tomu i jednotlivé byty. Seznamte se a poznejte, jak vypadá snové bydlení. Byty jsou vhodné i jako perspektivní investice do budoucnosti.

Unikátní provedení sklízí obdiv

Projekt nese jméno Rezidence Hadovitá a výjimečný je provedením. Před architekty z Arx Studia totiž na začátku stála obrovská výzva v podobě komplikovaného – svažitého terénu. Výzvu dokázali splnit na jedničku a navrhli hned 3 bytové domy, které na sebe navzájem navazují a vytváří jedinečné místo k bydlení. Svůj název nemá Rezidence náhodou, domy totiž budí dojem, že se terénem klikatí jako had. Zájem budí díky provedení u odborné a především kvůli lokalitě i laické veřejnosti.

Komplex se nachází v prestižní lokalitě Prahy 4 – Michle, ze které se stalo rozšířené centrum Prahy. Současně patří mezi bezpečné lokality s plnou občanskou vybaveností a snadnou dostupností do centra i přírody, kousek je to třeba do oblíbeného Kunratického lesa. O nové byty na Praze 4 je velký zájem a nevyplácí se otálet. Kromě klasických bytů až o dispozicích 4+kk jsou k mání také ateliéry.

Provedení podporuje fantazii

Nové byty jsou navrženy v minimalistickém designu. K vybavení patří bílé dveře, třívrstvá dřevěná podlaha s dubovým dekorem a koupelna v tlumených tónech. Toto provedení bylo zvoleno, aby si budoucí majitelé mohli byty lehce přizpůsobit vlastní představě o perfektním bydlení. Pokud se zajímáte o aktuální trendy v bydlení, koukněte ještě na tento článek.

Bydlení v Rezidenci Hadovitá je díky důmyslnému spojení nadčasového provedení a prestižní lokality skvělým místem pro život hlavně pro rodiny s dětmi. Koupě bytu je i výbornou investicí do budoucnosti.