Dříve byl pojišťovák ve většině domácností nevítaným hostem. Dnes se ale situace změnila, lidé mají lepší finanční povědomí a jsou vůči sobě i rodině více odpovědní. Žádný soudný člověk se dnes neobejde bez kvalitního pojištění, které chrání před nepřízní osudu nejen jeho, ale i celou jeho rodinu. Jedním z takových produktů je pojištění odpovědnosti od ERGO pojišťovny.

Pojištění odpovědnosti předejde spoustě svízelných situací a ochrání vaši peněženku před škodami, které způsobíte někomu jinému. Do pojištění občanské odpovědnosti náleží všechny situace, které můžete způsobit v běžném životě, jako je například vysklené okno, rozbité zboží v obchodě, nebo úraz při sportování.

Pojistné plnění do 10 milionů

Pojistka poskytuje ochranu v případech, kdy někomu cizímu způsobíte škodu na majetku, zdraví či finanční újmu. Pojistné plnění vás zakryje až do výše 10 milionů korun a nulovou spoluúčastí! Lukrativní nabídka co říkáte?

Pojistka má celosvětovou platnost. Jste tak chráněni i během dovolené, či jiného běžného pobytu v zahraničí. Chrání všechny členy společné domácnosti, a to i děti na studiích nebo děti osvojené či v pěstounské péči.

Ochrana celé rodiny

Pojištění občanské odpovědnosti za škodu lze sjednat jak samostatně, tak i jako výhodné připojištění k následujícím produktům: pojištění majetku a odpovědnosti Bezpečný domov, v ceně produktu je odpovědnost s limitem 3.000.000 Kč, díky tomuto pojištění lze však navýšit až na 10.000.000 Kč, zdravotní pojištění cizinců Welcome (na výběr pouze limit 3.000.000 Kč) a pojištění odpovědnosti pilota (na výběr pouze limit 3.000.000 Kč).

Výhodou této pojistky od ERGO pojišťovny je ochrana celé rodiny v jedné ceně, žádná spoluúčast na škodě a světová platnost bez příplatku.