Potřebujete ušetřit náklady na přepravu a uskladnění zboží? Pak jsou plastové skládací kontejnery a přepravky to pravé řešení pro Vás.

Potřeba uložit nebo převážet nejrůznější zboží a produkty existuje již od prvopočátků výroby. Teprve však postupem času, tak, jak se výroba modernizuje a automatizuje, roste potřeba kvalitních plastových skládacích přepravek a kontejnerů.
Aby mohla firma efektivně snižovat své náklady, potřebuje k tomu využít všech dostupných prostředků, především pak redukovat náklady při skladování a přepravě svých produktů. Na trhu se objevuje mnoho druhů a typů nejrůznějších přepravek a kontejnerů, které se snaží tuto funkci zastávat. Z dlouhodobého hlediska snižování nákladů však nejlépe vychází plastové skládací kontejnery a plastové skládací přepravky.

Výhody plastových přepravek a kontejnerů

Jejich výhody jsou zjevné. První a zároveň největší výhodou oproti přepravkám dřevěným či vyrobených z různých kovů, je jejich odlehčená a zároveň bytelná konstrukce, díky které mohou pojmout stejné nebo větší množství zboží oproti přepravkám z jiných materiálů, samy o sobě však redukují váhu celého nákladu, a tak šetří místo i peníze.
Díky chytrému skládacímu mechanismu je možné prázdné přepravky jednoduše složit a naskládat na sebe (což umožňují i v případě, že jsou naložené), a tím šetří další místo, díky kterému se na daný prostor vejde více zboží, produktů nebo čehokoliv, na co budou plastové přepravky a kontejnery použity.
Další nespornou výhodou plastových skládacích přepravek a skládacích kontejnerů je jejich prodloužená životnost. Přepravky a kontejnery z jiných materiálů mohou časem začít rezivět, trouchnivět nebo ztrácet ze svých původních vlastností. Plastové skládací přepravky a kontejnery díky své technologii výroby těmito neduhy netrpí.

Jednoduchá výměna dílů plastových přepravek a kontejnerů

Pokud plastová přepravka nebo kontejner potřebuje obměnit některý z jeho dílů, nabízí standardně výrobci také náhradní komponenty, za které je možné původní díl nahradit. Plastové přepravky a kontejnery jsou navíc 100% recyklovatelné, díky čemuž nezatěžují životní prostředí. Plastové skládací přepravky a kontejnery jsou jednoduché na údržbu, díky čemuž jsou předurčeny k používání na širokém množství dílčích trhů. Je možné je využít jak v automobilovém průmyslu, tak také v průmyslu potravinářském, nápojovém, v průmyslové výrobě nebo v zemědělství.
Široký výběr plastových skládacích přepravek a kontejnerů nabízí například evropská jednička na trhu společnost Schoeller Allibert.