Připravujete společenskou akci, festival, kongres, seminář či jakoukoliv jinou významnou akci? Pak se určitě neobejdete bez kvalitní projekční a zvukové techniky, která neodmyslitelně patří ke každé akci. Její pořízení není zrovna levnou záležitostí, avšak není třeba snižovat kvalitu své akce. Techniku na vaši akci si můžete pronajmout. Pronájem aparatury vám poskytne firma Economic Service. A jaké technické vybavení vám firma poskytne?

1.     Pronájem zvukové techniky

V rámci pronájmu nabízí společnost Economic Service široké spektrum technického vybavení, mezi nímž nechybí ani pronájem zvukové techniky. Kvalitní ozvučení je základem každé akce, jelikož jedině tak lze poskytnout všem návštěvníkům stejné zvukové podmínky. Pro ozvučení akcí slouží nejčastěji mikrofony, reprosoustavy, mixážní pulty a další příslušenství. Kromě pronájmu zvukové aparatury vám společnost Economic Service poskytne i její instalaci.

2.     Pronájem projekční techniky

Dále vám společnost Economic Service může na akci poskytnout pronájem projekční techniky, ať se jedná o pronájem projektorů, LED obrazovek, projekční tabule nebo plátna. Projekční technika najde využití především tehdy, pokud se chystáte na akci promítat fotografie, videa apod. Výhodou zapůjčení projektoru od profesionální firmy je, že vám pomohou s instalací a výběrem správného rozlišení projektoru. Nebudete se tak muset strachovat o kvalitu promítání. Pomůže vám i s rozhodnutím, kam pronajímat, zda je vhodnější plátno, tabule či zeď.

3.     Pronájem tlumočnické techniky

Posledním technickým vybavením, které si můžete pronajmout, je tlumočnická technika. Pronájem tlumočnické techniky uvítáte především na akcích se zahraničními hosty, kde je třeba zajistit překlad. Najdete zde průvodcovskou sadu, vybavení pro účastníky a tlumočnické kabiny. Samozřejmostí služeb společnosti Economic Service je i instalace tlumočnické techniky. V rámci akce vám společnost Economic Service dokáže zařídit i osvětlení.

Ušetřete a skliďte zároveň úspěch. Společnost Economic Service vám s tím pomůže.