Když je všechno v měsíci proti vám, v nejhorším případě se to promítne do vašeho rozpočtu. Možná se vám stalo, že jste měli vyšší výdaje za telefon, do toho přišla nutnost zaplatit pojištění a navíc se rozbila pračka. Stalo se, že peníze došly, jenže výplata je zatím v nedohlednu? Kde získat peníze na koupi nového spotřebiče i další výdaje? Ideálním řešením je nebankovní půjčka, která poráží i bankovní produkty!

Proč je nebankovní půjčka výhodnější?

Půjčka nebankovní je specifický finanční produkt, který v mnohém poráží produkty od banky, jako jsou kreditní karta a kontokorent. Právě tyto produkty od banky nabízí také několik tisíc korun, jenže za dost nevýhodných podmínek. Například u karty je to vysoká úroková sazba, která vás lehce dostane do problémů. Koncept nebankovní půjčky je nastaven tak, že si půjčíte na krátkou dobu a tolik, kolik vyhovuje vám. Právě díky variabilitě vyhrává boj s bankovními úvěry: máte zkrátka jasno v tom, kolik, na jak dlouho a za kolik si půjčíte.

 

Stačí tedy jen umět počítat a nemůže se stát, že vás rychlá půjčka dostane do problémů. Jak mít jistotu, že vše vrátíte v termínu? Od celkových měsíčních příjmů odečtěte celkové měsíční výdaje, výsledkem je suma, kterou můžete použít jako splátku půjčky.

Zdarma od prověřeného poskytovatele

Že jste dosud půjčky před výplatou nevyužili, protože máte obavy, že nebude ve vašich silách vše bezpečně vyřídit? Pokud ano, podívejte se nabídku od Via SMS s.r.o. Tato společnost jako jedna z prvních získala licenci od ČNB k vydávání půjček (proč musí licenci mít, se dozvíte zde) a patří k zakládajícím členům APNÚ.

Díky tomu si získala přední místo mezi současnými poskytovateli. U klientů boduje hlavně tím, že pro první žadatele nabízí půjčku zcela bez poplatků. I vy si můžete půjčit až 8000 Kč na 30 dní zcela zdarma, a tak si princip nebankovního půjčování vyzkoušet.