Zařizujete úplně nové bydlení, anebo váš stávající byt zoufale volá po nějaké změně? Ať už je to jakkoliv, rady, jak správně vybrat moderní nábytek a doplňky do obývacího pokoje, se hodí vždycky.

Prostor pro relaxaci i rodinné chvilky

Obývací pokoj bývá zpravidla místem, kde se setkává celá rodina a užívá si společné chvilky. Stejně tak se jedná o místnost, kam s největší pravděpodobností pozvete známé, kteří se k vám zastaví na návštěvu. Z toho vyplývá, jak moc je důležité, aby základ interiéru tvořila kvalitní pohovka. Co se týče velikosti, vybírejte podle toho, kolik lidí ji bude pravidelně využívat. Materiál a barva by se zase měly podřizovat tomu, zda máte doma malé děti či domácí mazlíčky, jež by mohli gauč ušpinit.
Jestliže vám samotná pohovka nestačí, neváhejte přikoupit stylová křesla či taburety. Důležité je, aby každý člen rodiny měl dostatek prostoru k sezení. Jako doplňky nezapomeňte pořídit menší polštářky, které se dají zakoupit v různých barevných variacích i vzorech, případně deku. U pohovky také samozřejmě nesmí chybět konferenční stolek, kam si budete odkládat hrnek s kávou.

Nezapomeňte na úložný prostor

V obývacím pokoji častokrát bývá televize, tudíž nesmí chybět ani televizní stolek, kam svoji obrazovku umístíte. Aby tamní prostor nepůsobil smutným dojmem, vyplatí se zainvestovat do nábytku, který mu dodá hřejivé kouzlo domova. Divili byste se, kolik toho dokáže netradiční obývací stěna, do níž lze umístit různé dekorace a fotografie. Vedle nešlápnete ani v případě, že bude v obýváku komoda či dvě, které vám poskytnou úložný prostor navíc. Na závěr nezapomeňte na rostliny.
Velký výběr moderního nábytku nabízí například společnost Atan. Mrkněte se na jejich webové stránky a vyberte si z nepřeberného množství nábytku i dekorací nejen do obývacího pokoje, ale i do celé domácnosti. Všechno v nejvyšší kvalitě a za příznivé ceny.