Bydlíte či podnikáte v okolí jihomoravské metropole a plánujete stěhování? Pak zapomeňte na desítky hodin strávených balením, přenášením i převážením věcí. V Brně a okolí najdete desítky specializovaných firem, které si poradí dokonce i s mimořádnými přáními v otázkách stěhování.

Stěhování bytů, domů, kanceláří

Hledáte-li komplexní servis pro klasické stěhování bytu či kanceláře v Brně i okolí, pomocníkem může být například StehovaniBrno.cz. Firma nabízí několik úrovní i variant služeb ‒ od základní objednávky jednoho pracovníka s malým autem až po celý tým s nákladním vozem. Kombinaci počtu pracovníků a velikosti vozidla si přitom můžete zvolit i sami, takže můžete například stěhování významně urychlit.

Zajímavých nabídek je ale v Brně daleko více. Třeba na stehovaniajeto.cz si můžete mimo odnos a odvoz věcí objednat také obalový materiál, uskladnění věcí a třeba i úklid bytu po vystěhování, včetně malování. Na stehovanigradas.cz vám pak nabídnou mimořádně dlouhou pracovní dobu ‒ od 7 do 21 hodin.

Firem podobné specializace jsou ale pochopitelně desítky, a to jen v samotném Brně. Pokud se tedy chcete v nabídce porozhlédnout, vyzkoušejte třeba některý z on-line katalogů, například ekatalog nebo web firmy.cz. Kromě samotné prezentace a cen ale vždy sledujte i reference.

Rozměrné a těžké předměty

Na stěhování rozměrných nebo těžkých předmětů, tedy klavírů, pian, pianin, strojů, automatů, kulečníků či trezorů, jsou tu firmy se speciální výbavou. Mezi ty patří třeba zkušené StehovaniBrno.cz, které na svých webových stránkách nabízí i fotodokumentaci realizovaných zakázek tohoto typu. Obracet se ale můžete i na stehovaniajeto.cz nebo stehovanigradas.cz.

Vyklízení a skartace

Pokud potřebujete nemovitost vystěhovat a věcí se jednoduše zbavit, objednávejte vyklízecí služby. Pro domy, byty, půdy, sklepy i sklady tyto služby nabízí například soukop.cz s osmnáctiletou tradicí, stehovani-renax.cz nebo kutilservis-brno.cz.

Cena stěhování v Brně

Cenově se stěhování v Brně pohybuje od 350 korun za hodinu stěhování drobností až po 650 korun za hodinu stěhování při využití tří pracovníků a nákladního auta. Konkrétní nabídku pro váš případ si u většiny firem můžete nechat zdarma vypočítat.