V posledních několika letech zažívají strojírenský a metalurgický průmysl poměrně velký rozvoj. Pokud jste se tedy rozhodli pracovat se železem, ocelí, případně jinými podobnými materiály, zřejmě se neobejdete ani bez vhodných dodavatelů a poskytovatelů služeb. Jedním z takových dodavatelů se může stát třeba firma ŽĎAS označována za průmyslové srdce Vysočiny.

Hlavní sídlo společnosti se nachází ve Žďáru nad Sázavou, kde se každoročně vyrábí odlitky od 200 do 50 000 kilogramů, výkovky od 20 do 9 000 kilogramů a také ingoty od 500 do 20 000 kilogramů. Stejně tak se můžete na odborníka ŽĎAS obrátit v případě, že potřebujete modely a lisované nástroje v oblasti automotive.

Produkce podniku ŽĎAS

Stačí se podívat, jakou produkci strojírenská společnost nabízí, a zůstane vám rozum stát nad pestrostí. Zaručeně si vyberete i vy. Připravena jsou zařízení pro volné kování a pro zpracování kovového odpadu. Samozřejmě nechybí ani hydraulické a mechanické lisy. Přijdete si také na své, pokud hledáte zařízení pro zápustkové kování či inspekční a rovnací linky pro úpravu tyčí. V neposlední řadě vás firma ŽĎAS uspokojí pilami na dělení válcovaných polotovarů a zařízeními pro rovnání materiálu.

Výčet produkce však ještě pokračuje. Ještě jsou připraveny kusové dodávky pro válcovny, hydraulika, nástrojárna, strojní opracování a výroba podle dokumentace.

Jaké další služby ŽĎAS poskytuje?

Strojírenská společnost nezůstává jen u produkce, poskytuje také mnohé služby, jako jsou opravy obráběcích strojů, dělení materiálu a podobně. V podstatě nezáleží na tom, v jakém segmentu působí váš podnik, protože ŽĎAS se zaměřuje na různé segmenty – od automobilového přes metalurgický až po dopravní. Tak neváhejte a oslovte firmu, určitě najdete řešení, které vám bude po všech stránkách vyhovovat.