Světelná reklama, která se vyrábí v mnoha alternativách, představuje jakousi vizitku firmy, ale třeba i obchodu. Pokud přemýšlíte, jak upozornit na malý butik v zapadlé uličce nebo přilákat zákazníky do své kanceláře, není nic jednoduššího než zvolit právě světelné nápisy, loga a obrázky. Setkat se s nimi můžete momentálně kdekoliv – od čerpacích stanic přes supermarkety až po sídla společností. V následujících řádcích vám představíme výhody světelné reklamy, ale také odborníka, jenž se specializuje na její výrobu.

V podstatě nezáleží na tom, jestli má světelná reklama stát někde v centru města, nebo poutat pozornost na jeho okraji. V každém případě vykoná svou funkci, a to je důležité. Čím dále jste třeba vzdálení od hlavní cesty či frekventované ulice, tím je lepší mít poutavější reklamu.

Investice, která se vám rychle vrátí zpět

Světelná reklama je sice nákladnější, ovšem na druhou stranu vám dokáže nahrnout několik zákazníků, kteří by si vás jinak ani nevšimli. V podstatě zaplatíte za samotný panel, případně jeho montáž. Pochopitelně, některé společnosti nabízejí montáž v ceně, to už záleží na konkrétním výrobci.

Co se samotné částky týče, ta je také rozmanitá. Pohybovat se může okolo deseti tisíc korun, ale klidně se dostanete i do stovek tisíc korun. Záleží na tom, co od světelné reklamy očekáváte, jaké máte požadavky, jak má být panel velký a podobně.

Kdo vám světelnou reklamu vyrobí?

Jestliže hledáte odborníka, jehož specializací je výroba světelné reklamy, stačí se podívat do nabídky společnosti RAVAFOL. Jedná se o profesionálního výrobce světelné reklamy, jenž má na tuzemském trhu více než patnáctiletou tradici. V jeho referencích najdete projekty pro velké firmy. RAVAFOL se vám postará o návrh, vizualizaci, výrobu, ale i montáž, neboť má vlastní výrobní technologie a také know-how.