Možná už jste na nějaké únikové hře byli. Ostatně nejde o žádnou převratnou novinku. Únikovky do Česka dorazily před dlouhými léty a stále zde mají své příznivce. Ona je totiž každá hra tak trochu jiná. Minimálně má jiný příběh, některé se chlubí také propracovanějšími hádankami a rébusy.

Jestli si myslíte, že vás žádná úniková hra nemůže překvapit, protože jste jich odehráli spoustu a jste již zkušení, vyvedeme vás z omylu. Víme totiž minimálně o jedné, která si zaslouží vaši pozornost.

Úniková hra s upíry a trochou erotiky

Velmi zajímavá je úniková hra v Praze s názvem Doupě neřesti. Je určená výhradně dospělým, stavěná pro 2-4 osoby. Jestli patříte mezi stydlivky, určitě se na ni vydejte jen se svou drahou polovičkou, protože se stoprocentně budete červenat. Nahlédnete totiž do doupěte neřesti plného autentických kulis.

Příběh se točí okolo nevinné dívky a půvabného muže s ostře řezanými rysy, z nějž se vyklube upír. Dívka divoké rozkoši podlehne a oddává se jí se svým milencem dlouhá léta. Vy na vlastní oči uvidíte, jakými proprietami si zkracovali dlouhé chvíle. Pokud také podlehnete, možná i vás čeká nesmrtelnost. Raději si ale zopakujte, jak přelstít upíry.

Nezapomeňte přemýšlet

Při takové erotické hře budete mít možná na mysli jiné věci než řešení hádanek a rébusů. Nedá se ale nic dělat. Pokud chcete stihnout uniknout do 60 minut, budete se muset snažit. Ve dvou se hra dá zvládnout, ale bude to náročné. Hledejte všude, myslete „out of the box“ a nezapomínejte, že každá věc se obvykle dá využít maximálně jednou. Únikové hry jsou také z velké části o tom, jak mezi sebou zvládnete komunikovat. Doupě neřesti je tedy 100% přínosně stráveným časem pro váš vztah.

Ať už vás nakonec zaujme jakákoliv escape game Praha, přijďte o deset minut dřív a vezměte si teplé oblečení. Většina her se odehrává v podzemích a temných místnostech kvůli atmosféře.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup