Náramky Deltimo jsou vyrobeny z několika základních materiálů, jako jsou lávové kameny, leštěné kameny, korálky a další materiály, jako kov, některé korálky jsou průsvitné. Pravým klenotem náramku bývá jeho ústřední motiv, nejčastěji zhotovovaný ze speciální zinkové slitiny, kterou zdobí nejrůznější povrchové úpravy. Dalšími oblíbenými materiály je achátový kámen, ametyst, typicky zbarvený tyrkys a efektní doplňky zhotovené z mosazi. Náramek má pro svého držitele mnohem hlubší význam. Ukrývá v sobě kus osobnosti svého nositele, jeho osobní příběh, styl života i vzpomínky. Náramky se hodí i jako dárky, kdy lze vybrat z bohaté nabídky a pro každou blízkou osobu zvolit náramek, který s osobností vždy dokonale souzní.

Provedení náramků Deltimo

Pro navlečení na pevný provázek či gumičku slouží pružný gumový svazek, kožený řemínek jako důmyslný náramek na ruku. Někdy je část náramku přímo tvořena pleteným koženým řemínkem nebo páskem. Spojky jsou magnetické a díky svému tvaru se nikde nezachytí. Háčky a spony zdobí spíš náhrdelníky a ozdobné řetízky. Použité materiály jsou zdravotně nezávadné a nevyvolávají žádné alergické reakce. Navíc se mnoha materiálům naopak připisuje léčivá nebo jinak pozitivně působící síla. Náramky jsou přenašečem životodárné energie.

Motivy náramků Deltimo

Každý motiv na náramku je vždy dominantou a nese v sobě svou vlastní symboliku, podle které lze náramek vybírat. Pro toho, kdo je nebo chce být úspěšný v životě i v práci, pro dostatek energie postavit se potížím čelem a nikdy se nevzdávat, je skvělou volbou Deltimo náramek s motivem lva zosobňujícího hrdého a silného krále zvířat s neutuchající touhou bojovat. Symbol Buddhy přináší vnitřní klid, harmonii i jasnou mysl. Svým ojedinělým náramkem se lehce můžete odlišit od ostatních a jeho eleganci okolí ocení. S náramky z korálků Deltimo budete prostě vždycky sami sebou. Pořiďte si svůj vlastní originální pánský či dámský náramek, nebo obdarujte své nejbližší, kteří tento jedinečný dárek jistě ocení. Deltimo.com je tu pro vás.